Materiał informacyjny

Salon piękności "SEKRETY KOBIETY" w Gdańsku

Salon piękności "SEKRETY KOBIETY" w Gdańsku
Materiał informacyjny

Każda kobieta jest piękna! Jaki jest sekret Twojego piękna?

Sekrety Kobiety to miejsce tworzone przez kobiety, dla kobiet! Każda Pani jest u nas mile widziana, niezależnie od wieku, rozmiaru czy zasobności portfela. W serdecznej i miłej atmosferze staramy się odkrywać wraz z naszymi klientkami sekrety ich pięknego ciała oraz dzielić się doświadczeniem i wiedzą potrzebną do dbania o siebie.

Charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdej klientki oraz kompleksowa opieka. Pomagamy zarówno w identyfikacji problemu, ustaleniu celu działań, jak i pokazujemy w jaki sposób najlepiej osiągnąć pożądane rezultaty. Wspieramy, motywujemy i dbamy o nasze Panie!

Zawsze z serdecznością i uśmiechem.

Nasz zespół to nie tylko profesjonalistki ale i pasjonatki w dziedzinie zdrowia, ćwiczeń, diety oraz pięknego ciała. Stale podnosimy swoją wiedzę na temat ludzkiego organizmu, jego funkcjonowania i fizjologii, aby móc jak najlepiej pomagać w osiąganiu wymarzonego, zdrowego ciała!

Każda kobieta jest piękna! Jaki jest sekret Twojego piękna?

W naszej ofercie znajdziecie Panie gamę zabiegów wyszczuplających, które pozwolą Wam zadbać o piękne ciało. Każda z Nas pragnie zredukować tkankę tłuszczową, pozbyć się cellulitu czy wymodelować sylwetkę. Każda chce się czuć młodo, pięknie i zdrowo w każdym wieku. Oferujemy Wam nowoczesne zabiegi ujędrniające, wygładzające i liftingujące takie jak Termolifting 3D, Endermologia RF, Liposukcja kawitacyjna ( z Vacum), Lipolaser, Elektrostymulacja mięśni czy urządzenia typu Vacu.

Dla Pań, które chciałyby również zadbać o swoją dietę mamy w ofercie konsultacje z naszą dietetyczką, która układa także szczegółowe jadłospisy pod konkretne schorzenia.

Każdą klientkę zapraszamy na darmową analizę składu ciała oraz próbne treningi na naszych urządzeniach na sali.

Zapraszamy Panie w każdym wieku i rozmiarze! Nie czekaj! Zadbaj o siebie!

ul. Kminkowa 2/4

80-177 Gdańsk

tel. 724 801 926
[email protected]
www.sekretykobiety.com.pl
FB: https://www.facebook.com/SekretyKobietyGdansk/
Instagram: https://www.instagram.com/sekretykobietygdansk/

Tu podaj tekst alternatywny

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.