Małgorzata Puzyr

Sara James otrzymała propozycję od Jacka Kurskiego. Będzie jurorką w popularnym show TVP

Jacek Kurski zaproponował Sarze James pracę w jury znanego programu Fot. fot. @saraejejofficial Jacek Kurski zaproponował Sarze James pracę w jury znanego programu
Małgorzata Puzyr

Polka Sara James awansowała do ścisłego finału programu "America's Got Talent". Talent nastolatki docenił prezes TVP. Jacek Kurski poinformował, że wokalistka zostanie jurorką "Szansy na sukces" i będzie decydować, kto z kandydatów stanie się polskim kandydatem na Eurowizję Junior.

Sara James, głosami widzów programu America's Got Talent, awansowała do ścisłego finału show. Jej rywalem w finałowym odcinku będzie francuski magik Nicolas Ribs.

Sara James dostała pracę w TVP

Sukces młodej Polki skomentował szef TVP Jacek Kurski. Ujawnił też, że 14-latka otrzymała nową pracę w TVP. Sara James zasiądzie w jury programu "Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2022", w którym wyłoniony będzie reprezentant Polski w tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

"Sara James będzie jurorką "Szansy na sukces", będzie współdecydować wraz z widzami o tym, kto z kandydatów stanie się polskim kandydatem na Eurowizji Junior. Zamieniła się rolami z artystki ocenianej jest już oceniającą, ale ma do tego pełne prawo i kompetencje" - przekazał Kurski.

[polecany]23677567[/polecany]

Kurski: Sara James zawojuje świat

Odniósł się także do sukcesu Sary James w programie "America's Got Talent".

"Okazało się - co widzieliśmy jako TVP i polscy widzowie, którzy na nią głosowali, od dawna - że mamy do czynienia z brylantem, absolutną perłą i zjawiskiem. Teraz poznali się na tym Simon Cowell, jurorzy i widownia amerykańskiego talent show. Życzę jej jak najlepiej. Jestem przekonany, że wielka kariera przed nią" - stwierdził.

"Absolutne cudo! Tak dojrzałej artystki w tam młodym wieku jeszcze nie widziałem! Trzecia już taka nam się trafiła, po Roxie Węgiel i Viki Gabor, naprawdę zawojuje świat" - podkreślił Jacek Kurski.

Prezes TVP zapewnił jednocześnie, że utalentowana dziewczyna będzie mogła liczyć na pomoc TVP. "Oczywiście telewizja ma dla niej zawsze otwarte studia i będziemy ją zapraszać wszędzie, gdzie się da, oczywiście do każdego formatu, do którego będzie pasować" - zaznaczył.

[polecany]23677567[/polecany]

wu

Małgorzata Puzyr

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.