SASKA BLU

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

SASKA BLU

Materiał informacyjny

W bliskim sąsiedztwie naturalnego zalewu Bagry firma Bryksy zaplanowała bezpieczną i komfortową przystań dla wszystkich ceniących szerokie życiowe horyzonty. U zbiegu ulic Saskiej i Goszczyńskiego powstaje nowoczesny, 5-pietrowy budynek SASKA BLU, w którym zaprojektowano nie tylko mieszkania i lokale handlowe, ale także 54 lokale inwestycyjne o powierzchni około 18,5 m2.

SASKA BLU zlokalizowana jest w jednym z najlepiej skomunikowanych obszarów Krakowa. A to dzięki rozbudowanej infrastrukturze drogowej oraz niedalekiej odległości od obwodnicy miasta i autostrady. Szybki tramwaj zapewnia bezpośrednie i komfortowe połączenie z centrum miasta, a znajdująca się w pobliżu sieć nowoczesnych ścieżek rowerowych umożliwia dotarcie do pobliskich atrakcji w zaledwie kilka minut. Tak rozbudowana infrastruktura komunikacyjna oraz ogromny potencjał inwestycyjny, mieszkaniowy i rozrywkowy stanowią o bezkonkurencyjności tego miejsca.

SASKA BLU – lokale inwestycyjne

Oferta lokali inwestycyjnych skierowana jest, przede wszystkim, do osób inwestujących w nieruchomości na wynajem oraz do młodych ludzi, którzy dopiero co wchodzą w samodzielne życie i poszukują lokum za rozsądną cenę i w dobrej lokalizacji. Nieduża powierzchnia oferowanych lokali to gwarancja uzyskania szybkiego zwrotu z inwestycji. Lokale inwestycyjne przy współpracy z doświadczonymi architektami zostały zaprojektowane tak, aby wykorzystać maksymalnie dostępną powierzchnię, kładąc przy tym ogromny nacisk na ich funkcjonalność.

Co zyskasz kupując lokal inwestycyjny w SASKA BLU:

1. Oszczędzasz czas – zakupiony i odebrany lokal będzie wykończony. Gotowy już do umeblowania i korzystania.

2. Atrakcyjna lokalizacja - to pewny zysk z tytułu wynajmu lokalu. To także oszczędność czasu gdy lokale znajdują się w tak świetnie skomunikowanej części Krakowa.

3. Zyskujesz możliwość odliczenia podatku VAT: w przypadku zakupu lokalu o pow. 18,48 m2 możesz odzyskać nawet do 38 000 zł.

4. Pewność – lokujesz środki finansowe na stabilnym gruncie. Twój kapitał jest bezpieczny bo inwestujesz na rynku nieruchomości.

Status inwestycji:
Koniec budowy: sierpień 2021

Adres:
ul. Saska, Kraków

Kontakt:
Tomasz Laskiewicz
Tel: 12 422 44 44
Tel: +48 604 959 832
E-mail:[email protected]

Natalia Myśków
Tel: 12 422 44 44
Tel: +48 728 387 375
E-mail:[email protected]

Karol Janusz
Tel: 12 422 44 44
Tel: +48 535 256 065
E-mail:[email protected]

Strona inwestycji: https://bryksy.pl/inwestycja/saska-blu-etap-iii
Strona dewelopera: https://bryksy.pl

Fan Page: https://www.facebook.com/bryksy/

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.