Sekcja siatkarska klubu sportowego Rekord Brzeziny szuka zawodników

Czytaj dalej
Fot. Grzegorz Kozieł
Karolina Brózda

Sekcja siatkarska klubu sportowego Rekord Brzeziny szuka zawodników

Karolina Brózda

Siatkówka jest drugą dyscypliną sportową (poza piłką nożną) uprawianą w KS Rekord.

Klub Sportowy Rekord Brzeziny założony przez Bartłomieja Przybyłowskiego powstał w czerwcu 2018 i od początku w zamyśle jego twórcy miał być klubem wielosekcyjnym. Grupa siatkarska powstała w maju 2019 roku, a jej współzałożycielem, a zarazem trenerem jest Jakub Gorzelak.

- Od maja trenowało zaledwie kilka zawodniczek, co jednak nie przeszkodziło w organizacji obozu sportowego w Jastrzębiej Górze, gdzie wspólnie z piłkarkami spędziły tydzień, trenując dwa razy dziennie, dzięki czemu skutecznie obie sekcje podnosiły swoje umiejętności - mówi trener. - Obecnie na treningi siatkarskie przychodzi coraz więcej dziewcząt i chłopców, ale nabór nadal trwa.

Obecnie sekcja siatkówki liczy ponad 20 dzieci, głównie dziewcząt. Treningi odbywają się w Szkole Podstawowej nr 1 w Brzezinach w każdy wtorek o 15.45 dla dzieci z rocznika 2007 i młodszych, w Szkole Podstawowej nr 3 w Brzezinach w każdy wtorek w godz. 17-18.30 dla dzieci z rocznika 2008 i starszych oraz także w Szkole Podstawowej nr 3 w Brzezinach w każdy czwartek w godz. 17-18.30 (obydwie wtorkowe grupy).

Karolina Brózda

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.