Joanna Krężelewska

Sianów: Klub dla seniorów z pasjami w Dziennym Domu Senior+

Z oferty Domu Seniora i wkrótce Klubu Seniora  mogą korzystać osoby powyżej 60. roku życia, które są nieaktywne zawodowo Fot. Radek Koleśnik Z oferty Domu Seniora i wkrótce Klubu Seniora mogą korzystać osoby powyżej 60. roku życia, które są nieaktywne zawodowo
Joanna Krężelewska

Spory zastrzyk gotówki dla sianowskiego samorządu. Pieniądze, łącznie niemal 260 tys. zł, przeznaczone zostaną na funkcjonowanie Dziennego Domu Senior + oraz utworzenie w nim Klubu „Senior +”.

Umowy z samorządami, które otrzymały dofinansowanie w ramach programu „Senior+”, podpisano w Ministerstwie Rodziny. Sianów otrzymał wsparcie dwóch projektów. Pierwszy zakłada rozwój oferty działającego od grudnia ubiegłego roku Dziennego Domu Senior +. Seniorzy mają do dyspozycji wyposażoną salę do ćwiczeń i rehabilitacji grupowej oraz pokój do rehabilitacji indywidualnej.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.