Joanna Krężelewska

Sianów: Samorządowi i pozarządowi działają razem. Efekt? Dotacja oraz nagroda

Nagrodą za wzorową współpracę z NGO jest czek na 5 tys. zł. Prezentuje go Tomasz Tesmer, który w gminie Sianów jest opiekunem i dobrym duchem organizacji Fot. Radosław Brzostek Nagrodą za wzorową współpracę z NGO jest czek na 5 tys. zł. Prezentuje go Tomasz Tesmer, który w gminie Sianów jest opiekunem i dobrym duchem organizacji pozarządowych
Joanna Krężelewska

Po raz drugi gmina Sianów otrzymała nagrodę Samorządowego Lidera Współpracy z NGO w konkursie marszałka województwa zachodniopomorskiego. Dzięki tej współpracy „pozarządowi” są tu bardzo aktywni - na kolejne projekty zdobyli ponad pół miliona złotych.

- Nagroda jest pięknym podsumowaniem współpracy samorządu z organizacjami pozarządowymi między innymi przy realizacji różnych projektów, zarówno inwestycyjnych, jak i miękkich, na przykład w ramach aktywizacji społecznej - podkreślił Maciej Berlicki, burmistrz Sianowa.

Wspólne aplikowanie o środki zewnętrzne przynosi rezultaty.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.