Joanna Krężelewska

Sianów: Znakomici aktorzy i... triathloniści. Mówili o sporcie w życiu i na scenie

Od lewej: Andrzej Deskur, Bartłomiej Topa, Waldemar Błaszczyk i Piotr Nowak podczas spotkania z widzami przed spektaklem... Fot. Waldemar Kosowski Od lewej: Andrzej Deskur, Bartłomiej Topa, Waldemar Błaszczyk i Piotr Nowak podczas spotkania z widzami przed spektaklem...
Joanna Krężelewska

Po szóstej edycji Folk Film Festiwalu zostało już tylko wspomnienie - za to piękne i warte pielęgnowania. Jednym z punktów programu, które cieszyły się szczególnym zainteresowaniem i frekwencją, był spektakl „Triathlon Story, czyli Chłopaki z Żelaza”.

Na scenie kina Zorza wystąpili: Bartłomiej Topa, Andrzej Deskur, Waldemar Błaszczyk oraz Piotr Nowak. Bilety na spektakl, grany od trzech lat na największych scenach w całym kraju, sprzedają się na pniu. W Sianowie można go było zobaczyć za darmo. Komedię wyreżyserował Piotr Nowak. Akcja „Triathlon Story” autorstwa Doroty Truskolaskiej - Alibert rozgrywa się w przeddzień zawodów. W hotelowym pokoju przypadkowo spotykają się uczestnicy triathlonowych zmagań. Łączy ich sport, a dzieli... niemal wszystko.

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Krężelewska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.