Siatkówka. Jelena Blagojević, kapitan Developresu SkyRes Rzeszów: Wiedziałyśmy, że my możemy wygrać, a Chemik musi [WYWIAD]

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Karolina Głodowska

Siatkówka. Jelena Blagojević, kapitan Developresu SkyRes Rzeszów: Wiedziałyśmy, że my możemy wygrać, a Chemik musi [WYWIAD]

Karolina Głodowska

Developres SkyRes Rzeszów po pełnym emocji meczu pokonał Chemika Police i sięgnął po brązowy medal Ligi Siatkówki Kobiet. Rzeszowianki dobrze rozpoczęły spotkanie, ale nagle w ich grze coś się zacięło i to przyjezdne wygrały dwa pierwsze sety. Podopieczne Bartłomieja Dąbrowskiego nie poddały się i walczyły do końca. Nie podłamała ich nawet kontuzja kapitan Jeleny Blagojević, która po dekoracji skomentowała na gorąco walkę o brąz i postawę drużyny podczas całego sezonu.

Po niesamowicie emocjonującym meczu zdobyłyście brązowy medal Ligi Siatkówki Kobiet. Ty w czwartym secie musiałaś opuścić boisko z powodu urazu. Jak się czujesz?
Jak się czuję? Nie chce teraz mówić o urazie. Czuje się bardzo szczęśliwa, ponieważ zrobiłyśmy świetną robotę w ostatnich dwóch meczach. Mówię ostatnich dwóch, bo wcześniej był remis w rywalizacji i to te dwa mecze, gdzie podniosłyśmy się z wyniku 0-2 i zdołałyśmy wygrać, sprawiły, że mamy teraz na szyjach brązowe medale.

W wywiadzie przeczytasz m.in.:

  • "W tych trudnych momentach, a było ich wiele, byłyśmy razem, walczyłyśmy razem, pracowałyśmy razem. Wspierałyśmy się, każda za każdą oddałaby życie"
Pozostało jeszcze 62% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Karolina Głodowska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.