Arkadiusz Nauka

Silesia Outlet na finiszu. Otwarcie megasklepu w Gliwicach 27 marca

Silesia Outlet na finiszu. Otwarcie megasklepu w Gliwicach 27 marca
Arkadiusz Nauka

Na 27 marca jest planowane otwarcie centrum wyprzedażowego Silesia Outlet w Gliwicach. Wszystkie prace są już na finiszu. W pierwszej fazie projektu otwartych zostanie w tym miejscu ponad 60 salonów outletowych na 12 tys. m kw. powierzchni.

Na środę 27 marca zaplanowano uroczyste otwarcie sklepu zarówno dla klientów, jak i gości specjalnych. Inwestorem jest firma 6B47. Za zarządzanie obiektem odpowiada Neinver. Na placu budowy Silesia Outlet trwają obecnie prace wykończeniowe.

- To jest już ostatnia faza budowy - mówi Krzysztof Godleś, dyrektor ds. rozwoju 6B47 Polska. - Właśnie rozpoczęliśmy procedury odbiorowe ze służbami, sanepidem i strażą pożarną. Wszystkie główne prace zostały zakończone. Działają wszystkie instalacje. Gotowe jest również wykończenie części wspólnych, a także witryny najemców. Pozostaje jedynie ściągnąć folie ochronne i wszystko po dokładnym wyczyszczeniu będzie nadawało się do użytku - dodaje Godleś.

Elewacja budynku Silesia Outlet jest gotowa. Dodatkowo zawisną tam jeszcze lightboxy, czyli podświetlane banery reklamowe. Zamontowane zostały już również elementy małej architektury na zewnątrz obiektu.

Pozostało jeszcze 52% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Arkadiusz Nauka

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.