Marzena Sutryk

Skąd internetowy oszust tyle o nas wie? [ROZMOWA]

Asp. Rafał Skoczylas z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie,  pracuje w Wydziale dw. z Korupcją i Przestępczością Gospodarczą Fot. Radek Koleśnik Asp. Rafał Skoczylas z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie, pracuje w Wydziale dw. z Korupcją i Przestępczością Gospodarczą
Marzena Sutryk

W nowym cyklu publikujemy rady i przestrogi, o których mówi funkcjonariusz zajmujący się na co dzień przestępczością gospodarczą - asp. Rafał Skoczylas z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie.

„Na przestrzeni ostatnich kilku lat drastycznie wzrosła liczba oszukanych osób za pośrednictwem sieci internetowej. Przeniesienie części życia codziennego na obszar internetu oraz technologii mobilnych, zwrócił uwagę środowiska przestępczego, przede wszystkim z uwagi na pozorną anonimowość, względną łatwość ukrycia procederu przed organami ścigania, czy też osobami najbliższymi.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.