Joanna Krężelewska

Skazany na 15 lat za zabójstwo i znęcanie się nad 87-letnią babcią

Wyrok Sądu Okręgowego w Koszalinie jest nieprawomocny. Obrońca o ewentualnym odwołaniu będzie mówić po konsultacji z Danielem G. Fot. Joanna Krężelewska Wyrok Sądu Okręgowego w Koszalinie jest nieprawomocny. Obrońca o ewentualnym odwołaniu będzie mówić po konsultacji z Danielem G.
Joanna Krężelewska

Jest wyrok w sprawie zabójstwa kalekiej staruszki. Oskarżonym był jej 25-letni wnuk.

Wczoraj w Sądzie Okręgowym w Koszalinie 25-letni Daniel G. usłyszał wyrok 15 lat pozbawienia wolności. Sąd nie miał wątpliwości, że odpowiada on za śmierć swojej babci. Uzasadnienia wyroku G. nie usłyszał w całości - za komentarze został wyprowadzony z sali rozpraw.

Daniel G. był oskarżony o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad swoją babcią, 87-letnią Wacławą G.

Pozostało jeszcze 90% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.