Arkadiusz Nauka

Sklepy w sylwestra otwarte krócej. A jak z komunikacją?

W noc sylwestrową i w Nowy Rok autobusy oraz tramwaje będą kursowały inaczej. Warto o tym pamiętać Fot. arc W noc sylwestrową i w Nowy Rok autobusy oraz tramwaje będą kursowały inaczej. Warto o tym pamiętać
Arkadiusz Nauka

Sklepy w sylwestra będą otwarte znacznie krócej niż w inne poniedziałki. Sprawdziliśmy godziny otwarcia sklepów Lidl, Biedronka, Tesco, Aldi, Auchan i Kaufland. Inaczej dzisiaj będą też kursowały autobusy i tramwaje.

Krótszy czas otwarcia sklepów w sylwestra to ukłon w kierunku pracowników handlu, którzy będą się mogli przygotować do powitania Nowego Roku. Jednocześnie nie ucierpią na tym klienci, którzy zdążą zrobić jeszcze zakupy przed sylwestrową zabawą, bo największe sklepy będą otwarte do późnego popołudnia. Do godziny 18.00 zrobimy zakupy w takich sklepach jak Auchan, Carrefour, Kaufland, Lidl czy Polo Market.

Godzinę dłużej będzie otwarta Biedronka. Są też sieci, w których decyzje o godzinach otwarcia placówek w sylwestra zostaną podjęte indywidualnie przez poszczególne sklepy sieci. Mowa tu o E.Leclerc czy o sieci sklepów Żabka.

Pozostało jeszcze 72% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Arkadiusz Nauka

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.