Śląsk i Nieruchomości

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Śląsk i Nieruchomości

Materiał informacyjny

Zajmujemy się wstępną weryfikacją dokumentów oraz wszelkich formalności, również spadkowych aby następnie poprzez promocję, prezentacje oraz współpracę z Kancelariami Notarialnymi doprowadzić do zbycia, zakupu czy też wynajmu nieruchomości. Działamy kompleksowo i zajmujemy się wszelkimi działaniami aż do wydania kluczy od nieruchomości.
Odpowiadając na potrzeby klientów zajmujemy się również aranżacją wnętrz, dzięki której łatwiej sprzedać nieruchomość. Naszym partnerem biznesowym jest firma OBI, dzięki której możemy Państwu oferować atrakcyjne pakiety remontowe.

Otaczamy się gronem profesjonalistów od Rzeczoznawców majątkowych poprzez doradców finansowych dzięki którym możecie Państwo sprawdzić swoja zdolność po firmę zajmująca się przeprowadzką. Pomagamy również w otrzymaniu Certyfikatu energetycznego, który obowiązuje obecnie wszystkich sprzedających oraz wynajmujących klientów.

Jako biuro nieruchomości pomagamy przy wynajmie lokali bazując na Najmie Okazjonalnym, który obecnie cieszy się popularnością ze względu na jego zabezpieczenia nałożone przez Kancelarię Notarialną.

Pracujemy dla Was abyście Państwo bez zmartwień bezpiecznie mogli zakupić lub sprzedać nieruchomość.

Zapraszamy na GOOGLE aby zapoznać się z opiniami o naszej pracy (https://www.google.com/search?q=kluczewski+nieruchomo%C5%9Bci&rlz=1C1GCEA_enPL960PL960&oq=kluczewski+nieruchomo%C5%9Bci+&aqs=chrome..69i57j69i60.4578j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8#lrd=0x4716d14b185fae29:0x62a8a392ff6861f5,1,,,,)

Nasi Agenci są do Państwa dyspozycji

Biuro Śląsk i Nieruchomości
https://www.kluczewski-nieruchomosci.pl/

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.