Śląsk to nie tylko węgiel. To u nas żyją piękne kobiety, w tym Miss z Rybnika [ZDJĘCIA]

Czytaj dalej
Aleksander Król

Śląsk to nie tylko węgiel. To u nas żyją piękne kobiety, w tym Miss z Rybnika [ZDJĘCIA]

Aleksander Król

Śląsk to nie tylko węgiel. To tutaj żyją najpiękniejsze kobiety w Polsce. W finale konkursu Miss Polonia 2016 znalazły się aż dwie dziewczyny z naszego województwa - Ludwika Cichecka z Rybnika i Natalia Popis z Raciborza. Gdy długonogie ślązaczki pojawiły się na wybiegu w kostiumach kąpielowych Gabbiano albo bieliźnie Alles, męskiej części publiczności zapierało dech w piersiach. Miało to zresztą odzwierciedlenie w głosowaniu publiczności - rybniczanka Ludwika Cichecka zdobyła szarfę Miss Publiczności 2016!

- Cieszę się bardzo. Sukcesu gratulowały mi nawet inne kandydatki do tytułu miss. To mit, że podczas takich konkursów dziewczyny walczą ze sobą i robią wszystko, by wygrać. Nie podkładałyśmy sobie nóg. Zresztą od lat pracuję w modelingu i nigdy nie spotkałam się z takimi sytuacjami także na pokazach - mówi Ludwika Cichecka.

Rybniczanka długo nie schodziła z konkursowej sceny, rozświetlanej co rusz przez flesze aparatów fotograficznych. Niewiele brakło, a to jej nazwisko, zamiast 21-letniej Izabelli Krzan z Olsztyna, której założono koronę tej “pierwszej”, wywołałby Olivier Janiak. Nasza Ludwika Cichecka znalazła się w gronie TOP 5 dziewczyn tegorocznej edycji Miss Polonia.

- Nie zdobyłam głównego tytułu, ale i tak dostaję mnóstwo propozycji współpracy. Moja kariera w modelingu przyspieszy - mówi Cichecka, która ma do zrobienia jeszcze “magistra” z politologii.

Uwagę świata mody zwróciła też Natalia Popis, która znalazła się w ścisłym finale Miss Polonia. Pochodząca z Raciborza modelka ma 22 lata i miała już okazje pracować na pokazach i sesjach zdjęciowych w Nowym Yorku, Tokio, Mediolanie, Londynie, Malezji, Indonezji i kilkukrotnie w Chinach.

- Swoją przyszłość wiążę ze światem biznesu, ale nie mam zamiaru rozstawać się z modą. Moim marzeniem jest otworzyć własną międzynarodową agencję modelek i dać szansę młodym dziewczętom doświadczyć tego, co ja - tłumaczy Natalia Popis, która kiedyś uczyła się w I Liceum Ogólnokształcącym w Raciborzu imienia Jana Kasprowicza, a teraz jest studentką na kierunku Przedsiębiorstwo, Biznes i Zarządzanie w Wielkiej Brytanii.

Relację z gali finałowej Miss Polonia 2016 w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku będzie można zobaczyć w programie “Co za tydzień” na antenie TVN w najbliższą niedzielę.

Aleksander Król

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.