Śląski design część pierwsza. Damskie T-shirty. Szmaterlok albo gybis na piersi

Czytaj dalej
Fot. Gryfnie
Katarzyna Pachelska

Śląski design część pierwsza. Damskie T-shirty. Szmaterlok albo gybis na piersi

Katarzyna Pachelska

Rozpoczynamy cykl, w którym chcemy prezentować ciekawe pomysły śląskiego designu. Dziś przegląd ciekawych damskich koszulek z fajnymi napisami. A jak Wam się podobają?

Jak zademonstrować światu swoją miłość do Śląska? Najlepiej użyć do tego piersi i oblec się w odpowiednią koszulkę, zwłaszcza że ostatnio firmy produkujące taką odzież mnożą się na pęczki. My wybraliśmy, całkowicie subiektywnie, 10 najfajniejszych damskich koszulek z napisami śląskimi. Damskich, czyli dopasowanych do kobiecej sylwetki, a nie żadnych uniseksów, w których normalna kobieta wygląda niedobrze. Niektóre firmy produkujące takie ciuchy jeszcze nie zauważyły, że nie tylko panowie chcą nosić takie ciuchy i nie mają w ofercie damskich ubrań, np. Katolove czy Cuda Krowskie (fajne koszulki męskie z grafikami najsłynniejszych katowickich budynków).

Katarzyna Pachelska

Jestem redaktorką Dziennika Zachodniego, wiceszefową Newsroomu DZ, prowadzę też m.in. serwis Strona Kobiet na dziennikzachodni.pl. Zostałam wybrana Dziennikarką Roku 2019 "Dziennika Zachodniego". Interesuję się sprawami kobiet i dzieci, ale również sporo piszę o kulturze, rozrywce, literaturze, lubię też współczesną architekturę. Innym obszarem moich zainteresowań jest handel, ostatnio dość często piszę o zakazie handlu w niedziele.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.