Śląskie WAGs. Miss Widzów Polsatu ściska kciuki za Ruch Chorzów, a włoska modelka za Górnika Zabrze

Czytaj dalej
Fot. Twitter @BlazejAugustyn
Jacek Sroka

Śląskie WAGs. Miss Widzów Polsatu ściska kciuki za Ruch Chorzów, a włoska modelka za Górnika Zabrze

Jacek Sroka

Na śląskich stadionach nie doczekaliśmy się jeszcze pary pokroju Davida i Victorii Beckham czy też Roberta i Anny Lewandowskich, ale i tak nie mamy się czego wstydzić. Ostatnio głośno zrobiło się o napastniku Ruchu Michale Efirze, którego dziewczyną jest czwarta wicemiss Polski Weronika Marzęda.

- Znamy się już od kilku lat, a od paru miesięcy jesteśmy parą. W trakcie transmisji konkursu Miss Polski bardzo się denerwowałem. Razem z kolegami z Ruchu nie tylko trzymaliśmy kciuki za Weronikę, ale też wysyłaliśmy na nią smsy i cieszę się, że została wybrana Miss Widzów Polsatu - powiedział Michał Efir.

20-letnia Weronika Marzęda pochodzi z Ostrowa Lubelskiego, ale na co dzień mieszka w Warszawie. Ze względu na swojego chłopaka pasjonuje się piłką nożną. Bardzo lubi też windsurfing i podróże.

- To w tej chwili trochę taki związek na odległość, ale Weronika, jeśli tylko ma wolny weekend, stara się przyjeżdżać na mecze Ruchu i zwykle przynosi mi szczęście. Startowała w konkursie Miss Polski, ale swoją przyszłość wiąże z projektowaniem odzieży i wychodzi jej to naprawdę bardzo dobrze, a rozgłos, który zyskała po zdobyciu tytułu czwartej wicemiss Polski, może jej tylko pomóc w karierze - stwierdził piłkarz Ruchu.

Miss Widzów Polsatu na co dzień zajmuje się projektowaniem sukni wieczorowych. Jeszcze jako maturzystka sama przygotowała swoją kreację na studniówkę.

- Inspiracje do tworzenia sukni wieczorowych czerpię właśnie z konkursów piękności, w których zaczęłam startować jeszcze jako nastolatka, a także z filmów Bollywood. Uważam, że stroje w stylu "Bolly" wydobywają atuty kobiecej sylwetki, ich zmysłowość i kształty - stwierdziła Marzęda na łamach "Kuriera Lubelskiego".

Michał Efir przyznaje, że jego dziewczyna pomaga mu dobierać stroje.
- Liczę się z jej zdaniem, gdy idziemy na zakupy, bo jeśli chodzi o stylizacje ubiorów, to jest w tym naprawdę dobra - stwierdził napastnik Niebieskich.

Wiktoria Marzęda w 2011 roku awansowała do finału Miss Polski Nastolatek, a po drodze do tegorocznego finału konkursu Miss Polski została Miss Lubelszczyzny.

- Cieszę się, że rozgrywki ekstraklasy już się w tym roku zakończyły i wreszcie mogę pojechać do domu. Trzytygodniowy urlop wykorzystam na spotkania z rodziną i przyjaciółmi, których też dawno nie widziałem, ale oczywiście najwięcej czasu poświęcę Weronice. Mam nadzieję, że uda nam się razem wyskoczyć gdzieś na kilka dni na sylwestra - dodał Efir, który latem podpisał z Ruchem trzyletni kontrakt.

Piękne dziewczyny można jednak zobaczyć nie tylko na stadionie w Chorzowie. W Zabrzu jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd kategorii WAGs, czyli żon i dziewczyn piłkarzy jest małżonka Błażeja Augustyna - Monia La Ferrera. Włoska modelka od czasu do czasu ogląda mecze na Roosevelta w towarzystwie córeczki Nicole. Para - poprzez wspólnych znajomych - poznała się na Sycylii, a popularna w Italii piękność całkiem dobrze porozumiewa się już po polsku. Oboje stosują się też do celebryckich zwyczajów, zamieszczając mnóstwo swoich zdjęć na profilach społecznościowych.

Modelką jest również żona Adama Dancha. Co ciekawe, pani Klaudia piłkę nożną nie tylko ogląda, ale i uprawia: była zawodniczką na poziomie drugiej ligi. Jak widać niedaleko pada jabłko od jabłoni, bo żona kapitana Górnika jest córką Krystiana Kandziory, piłkarza Szombierek Bytom. W ślady kolegów idzie Wojciech Łuczak. Jego partnerką jest Daria Wojnicz, hostessa, pracująca na meczach Górnika zazwyczaj w okolicy strefy VIP.

W Piaście Gliwice mieliśmy niedawno wielki świat za sprawę żony Krzysztofa Króla - Patrycji Mikuly. To amerykańska modelka polskiego pochodzenia, która w 2007 r. została internetową dziewczyną miesiąca amerykańskiej edycji Playboya. Jej zdjęcia trafiły też do dwóch papierowych wydań magazynu w 2007 i w 2008 r. 17 czerwca 2010 r., po zaledwie siedmiu tygodniach znajomości, Mikula poślubiła Krzysztofa Króla, którego poznała za pośrednictwem Facebooka. Ślub odbył się w ratuszu w Chicago. 19 marca 2011 r. na świat przyszło ich pierwsze dziecko - Cristiano.

Mikula występowała w programie Natalii Siwiec w MTV "Enyoy The View". Patrycja i Krzysztof gościli też jako eksperci w programie Ewy Drzyzgi "Rozmowy w toku" w odcinku pt. ""Jak złowić bogatego piłkarza i mieć "hajlajf?". Król gra obecnie w Kanadzie w Montreal Impact. Kiedy jednak był w Gliwicach na trybunach pojawiała się jego atrakcyjna żona.

- Pani Patrycja oglądała na żywo niektóre z meczów, w których wystąpił. Podobnie jak pozostałe partnerki naszych zawodników przebywała w Strefie VIP - informuje rzecznik Piasta Mateusz Małek.

Współpraca: (RM, TOK)

Jacek Sroka

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.