Izabela Krzewska

Śledczy: udusił żonę i ukrył ją w skrzyni Marek D.: chciałem ją tylko uciszyć

Śledczy: udusił żonę i ukrył ją w skrzyni Marek D.: chciałem ją tylko uciszyć Fot. Wojciech Wojtkielewicz
Izabela Krzewska

W tym małżeństwie od dawna nie działo się dobrze. Gdy doszło do zabójstwa, oskarżony Marek D. czekał właśnie na proces o znęcanie się nad żoną. Tragicznego dnia znów się pokłócili. Poszło o rachunki i zaległości w opłatach. Przy okazji wróciły stare żale.

Dom na białostockim osiedlu Bacieczki. Mimo konfliktu, Marek i Lucyna D. wciąż mieszkali razem. Razem, ale osobno. Zajmowali oddzielne piętra. Tak ponoć zdecydowała kobieta. Od paru lat nie spali razem, przestali nawet wspólnie spożywać posiłki. Mieli osobne wejścia, oddzielne kuchnie. Tylko dwóch dorosłych już synów i problemy były wspólne.

Pozostało jeszcze 92% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Izabela Krzewska

Socjolog z wykształcenia. Z zawodu - dziennikarz. W Gazecie Współczesnej pracuję od 2009 roku, a w niedługim czasie dołączyłam również do zespołu Kuriera Porannego. Od początku na łamach naszych dzienników i na portalach internetowych www.wspolczesna.pl i www.poranny.pl zajmuję się głównie tematyką prawną. Relacjonowanie ważnych procesów, sprawy kryminalne, wypadki, pożary, raporty  o przestępczości, historie z życia wzięte... To obszar dziennikarstwa, który - mam nadzieję - dostarcza moim Czytelnikom nie tylko wielu emocji, ale także wiedzy o zmieniających się przepisach prawnych i zagrożeniach dla ich bezpieczeństwa. Staram się, aby każdy materiał był rzetelny, zrozumiały, ale też sprawnie napisany. Bo nawet najbardziej niezwykła ludzka opowieść "blednie" pod nieciekawym piórem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.