Śmieciowy bałagan nad Białą. Spółka przeprasza bielszczan

Czytaj dalej
Fot. Łukasz Klimaniec
Łukasz Klimaniec

Śmieciowy bałagan nad Białą. Spółka przeprasza bielszczan

Łukasz Klimaniec

Renata Samson, prezes bielskiej Suez odpowiedzialnej za odbiór śmieci, przeprosiła na antenie Radia Bielsko mieszkańców za bałagan, jaki panuje w mieście od kilku tygodni.

Bielsko-Biała tonie w śmieciach - alarmowali w ostatnich tygodniach mieszkańcy wskazując, że po zmianie zasad segregacji śmieci nie są odbierane na czas. Duży kłopot pojawiał się na bielskiej starówce, w rejonie lokali gastronomicznych, w bielskich osiedlach i przed domami jednorodzinnymi.

Sprawą spróbowali zająć się politycy - Przemysław Drabek, bielski radny, w imieniu klubu PiS zaapelował o pilne zwołanie posiedzenia Komisji Gospodarki Miejskiej i Mieszkalnictwa, a Janusz Okrzesik i radna Małgorzata Zarębska wystosowali list do prezydenta miasta oraz przewodniczącego Rady Miejskiej w Bielsku-Białej.

Pozostało jeszcze 67% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Łukasz Klimaniec

Dziennikarz oddziału DZ w Bielsku-Białej. W DZ pracuje od 2001 r. Początkowo zajmował się tylko sportem relacjonując m.in. mecze siatkarek BKS Stal, piłkarzy bielskiego Ceramedu (dzisiejszego Podbeskidzia), koszykarzy bielskiego Spetechu (tak, był taki klub!) oraz niższych lig piłkarskich z regionu. Dziś dziennikarz, redaktor, także fotoreporter śledzący i relacjonujący wydarzenia z terenu Bielska-Białej i powiatu bielskiego - to, co dzieje się na drogach, w lokalnych społecznościach, w samorządzie oraz w beskidzkim sporcie.
Prywatnie kibic FC Barcelona, miłośnik komiksów ze szczególnym uwzględnieniem twórczości Grzegorza Rosińskiego. Kiedyś starty w Biegu Fiata, Cieszyńskiej Fortunie Biegu, dziś bieganie w domu za czwórką dzieci.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.