Śmietnikowi piraci śmiało poczynają sobie w Fordonie

Czytaj dalej
Fot. Arkadiusz Wojtasiewicz
Sławomir Bobbe

Śmietnikowi piraci śmiało poczynają sobie w Fordonie

Sławomir Bobbe

Podrzucanie śmieci do stojących na wolnym powietrzu koszy to niestety norma. W wielu miejscach mieszkańcy mają już tego dość.

Spółdzielcy denerwują się, że ktoś do ich śmietników podrzuca odpady. Jako, że te nie są pod kluczem, dostęp do nich ma każdy. Ale to spółdzielcy za brak segregacji będą musieli płacić kary.

Na masową skalę odbywa się to na terenach Fordońskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, która w wielu miejscach nie budowała wiat śmietnikowych, a kosze stoją na wolnym powietrzu i dostęp do nich ma każdy, nie tylko mieszkaniec spółdzielczych zasobów.

Podrzucane śmieci - to w przyszłości może być duży problem dla lokatorów. Zapraszamy do lektury dalszej części artykułu...

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Sławomir Bobbe

"Demokracja to rządy brutali temperowane przez dziennikarzy" - mówił Ralph Waldo Emerson, dlatego najbardziej interesują mnie tematy polityczne i samorządowe. Jestem Bydgoszczaninem i pasjonują mnie wszystkie wydarzenia związane z moim miastem. Przygotowuję materiały z zakresu biznesu, ekonomii, przedsiębiorczości, rynku pracy, gospodarki komunalnej, ekologii i ochrony środowiska. Współpracuję także z wydawcami serwisów centralnych - regiodom.pl i regiopraca.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.