Szymon Kozica

Sobota: 300 miejscowości bez prądu

Danuta Tabaka Fot. fot. Materiały prasowe Danuta Tabaka, rzecznik prasowy obszaru dystrybucji Enei
Szymon Kozica

- Pracujemy nad zasileniem jeszcze około 20 tysięcy mieszkańców i przedsiębiorców województwa lubuskiego - informuje nas Danuta Tabaka z Enei

Mamy sobotni wieczór. W ilu miejscowościach w naszym regionie nie przywrócono jeszcze dostaw energii elektrycznej po awariach spowodowanych skutkami orkanu Ksawery?
W województwie lubuskim w najgorszym momencie bez dostaw energii elektrycznej było ponad 330 tysięcy odbiorców. Problemy z zasilaniem występowały w około 2000 miejscowości.

CZYTAJ WIĘCEJ

 • W ilu miejscowościach w naszym regionie nie przywrócono jeszcze dostaw energii elektrycznej po awariach spowodowanych skutkami orkanu Ksawery?
 • Dlaczego trwa to tak długo...
 • Kiedy znów będzie prąd w całym naszym regionie?

 

 

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Szymon Kozica

Z „Gazetą Lubuską” jestem związany od lipca 2000 roku - wtedy przyszedłem na praktyki do Działu Sportowego. Pracuję w redakcji w Zielonej Górze. Interesuję się sportem, ze szczególnym uwzględnieniem lekkiej atletyki i żużla, a także tym, co dzieje się w Zielonej Górze. Uwielbiam żywe lekcje historii, czyli wspomnienia Czytelników pochodzących z Kresów i nie tylko z Kresów. Czas wolny chętnie spędzam z książką w ręku. Moim ulubionym autorem jest Gabriel García Márquez, który o sobie mówił tak: „W gruncie rzeczy nie jestem ani nie będę nikim więcej niż jednym z szesnaściorga dzieci telegrafisty z Aracataki”.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.