Soboty z paszportami. Urząd Wojewódzki w Toruniu pracuje również w soboty

Czytaj dalej
Fot. Arkadiusz Wojtasiewicz/Polska Press
Adam Mroczek

Soboty z paszportami. Urząd Wojewódzki w Toruniu pracuje również w soboty

Adam Mroczek

O paszporty w Toruniu, ale również w całym województwie wciąż ciężko. Długie kolejki i odległe terminy nadal się utrzymują. Warto podkreślić, że urzędnicy przyjmą nas także w sobotę. Konieczna jest wcześniejsza rejestracja telefoniczna bądź internetowa.

Duże zainteresowanie paszportami!

W związku ze zwiększonym zainteresowaniem sprawami paszportowymi, wnioski paszportowe można składać także w soboty. Na takie rozwiązanie zdecydował się prowadzący paszportowe sprawy Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy. Delegatura Urzędu przy ul. Moniuszki 15/21 w Toruniu będzie czynna w soboty w godzinach 9-14 po wcześniejszym umówieniu wizyty. I to jest najważniejsze - rozpoczęcie procedury załatwiania paszportu wiąże się z koniecznością rejestracji telefonicznej bądź internetowej.
W dni powszednie sprawy paszportowe obsługiwane są w następujących godzinach: poniedziałek, środa, czwartek, piątek - godz. 8-14.45, wtorek - godz. 8-17.45.

Toruń. Jak zarejestrować się na wizytę do oddziału paszportowego?

Zarejestruj się na stronie internetowej:

Zadzwoń (pon.-pt. 8-11):

Natomiast punkty paszportowe w Grudziądzu oraz Inowrocławiu będą działa według dotychczasowych zasad, tj. wszystkie wizyty po wcześniejszej rejestracji telefonicznej.

Paszporty w Toruniu

Aktualnie wciąż są spore kolejki jeśli chodzi o wyrabianie paszportów. Terminy do 5 kwietnia 2022 roku są już zajęte. Obecnie Uruchomione są trzy stanowiska, gdzie składamy wnioski paszportowe i jedno, gdzie odbieramy dokument.

Adam Mroczek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.