Spędzanie wolnego czasu w Bydgoszczy - propozycje dla dzieci, młodzieży i dorosłych [baseny, lodowisko, koncerty, imprezy]

Czytaj dalej
Fot. Dariusz Bloch/zdjęcie ilustracyjne
Marta Mikołajska

Spędzanie wolnego czasu w Bydgoszczy - propozycje dla dzieci, młodzieży i dorosłych [baseny, lodowisko, koncerty, imprezy]

Marta Mikołajska

Co zrobić, by nie nudzić się w okresie międzyświątecznym? Jak zapewniają dyrektorzy bydgoskich szkół, w Bydgoszczy możliwości aktywnego spędzenia czasu z pewnością nie zabraknie. Przygotowali dla dzieci i młodzieży kilka ciekawych propozycji.

Dziś popływać możemy w basenie „Czwórka” przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Bydgoszczy. Basen będzie otwarty w godz. 8-21.15.

Jak informuje wicedyrektor ZS nr 19 Barbara Szwajkowska, należący do placówki basen „Perła” czynny będzie dzisiaj dla wszystkich w godz. 8-20.30. W piątek, w godzinach 8-14 - za darmo - dla dzieci i młodzieży. Dyrektor ZS nr 26, Leszek Gozdek zapewnia z kolei, że pływalnia „Laguna” czynna będzie aż do końca grudnia. Z basenu możemy korzystać od dziś do soboty w godz. 8-21. W niedzielę „Laguna” otwarta będzie do godz. 12.

Przeczytaj dalszą część artykułu

Pozostało jeszcze 68% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marta Mikołajska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.