Łukasz Koleśnik

Spółka prosiła radnych o więcej pieniędzy na szpital. Tym razem pojawiły się duże wątpliwości...

Prezes Tadeusz Grabski (z prawej) oraz starosta Mirosław Glaz znów prosili radnych z Gubina o wsparcie finansowe dla szpitala. Fot. Łukasz Koleśnik Prezes Tadeusz Grabski (z prawej) oraz starosta Mirosław Glaz znów prosili radnych z Gubina o wsparcie finansowe dla szpitala.
Łukasz Koleśnik

Przedstawiciele Zachodniego Centrum Medycznego nie ukrywają, że jeśli chodzi o finanse, to wciąż nie wygląda to najlepiej. Dlatego znów prosili o wsparcie w gubińskim urzędzie. Jednak tym razem nie wszyscy radni chcieli tak chętnie oddawać pieniądze...

W miniony piątek, w gubińskim magistracie, odbyła się nadzwyczajna sesja, która dotyczyła tylko jednego tematu. Szpitala.

W sali narad pojawili się prezes Zachodniego Centrum Medycznego, Tadeusz Grabski oraz starosta Mirosław Glaz wraz ze swoim zastępcą, Tomaszem Kaczmarkiem. Razem próbowali przekonać miejscowych radnych, aby ponownie przekazali pieniądze na wsparcie szpitala, gdyż tych ciągle brakuje.

W miniony piątek, w gubińskim magistracie, odbyła się nadzwyczajna sesja, która dotyczyła tylko jednego tematu. Szpitala.

 

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Łukasz Koleśnik

Co robię?


Żadna tematyka mnie nie odstrasza. Biznes, polityka, sport, reportaże, fotoreportaże, relacje, newsy, historia. Dzięki temu też pogłębiam swoją wiedzę i doskonalę swoje umiejętności.


Największą satysfakcję z pracy mam wtedy, kiedy w jakiś sposób mogę pomóc. Dlatego często opisuję ludzi z problemami, chorych i potrzebujących oraz zachęcam do pomocy. I kiedy uda się pomóc nawet w najmniejszym stopniu, to jest plus. 


Działam głównie na terenie powiatu krośnieńskiego. Obecnie trzymam rękę na pulsie, jeśli chodzi o poszczególne inwestycje w regionie, jak chociażby przygotowywane podniesienie zabytkowego mostu w Krośnie Odrzańskim (Czy zabytkowy most w Krośnie Odrzańskim zostanie podniesiony w tym roku? To coraz mniej prawdopodobne), przyglądam się rozwojowi szpitala w regionie (Zachodnie Centrum Medyczne w końcu kupiło nowy rentgen do szpitala. Budynek w Gubinie doczeka się termomodernizacji).


Jak trafiłem do Gazety Lubuskiej?


W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Wcześniej też pracowałem jak dziennikarz, głównie na terenie Gubina i okolic. Tam stawiałem też swoje pierwsze kroki w zawodzie, poznałem podstawy, złapałem kontakty.


Początkowo nie łączyłem swojej przyszłości z dziennikarstwem. Myślałem o informatyce albo aktorstwie (wiem, spory rozstrzał ;) ). Ostatecznie trafiłem jednak na studia do Wrocławia, gdzie studiowałem na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Poszczęściło mi się i po studiach zacząłem pracę w zawodzie oraz trwam w nim do dziś.


O mnie


Jestem miłośnikiem piłki nożnej oraz koszykówki. Od lat zapalony kibic Borussii Dortmund. Łatwo się domyślić, że w wolnym czasie lubię oglądać mecze, ale nie tylko. Czytam książki. Głównie kryminały lub biografie. Kinomaniak. Oglądam filmy (fan Gwiezdnych Wojen, ale tych starych) i seriale (za dużo by wymieniać). Lubię czasem pobiegać (za rzadko, co po mnie widać ;) ). Tak w skrócie. To tyle :)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.