Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Sposób na aktywne święta? Beskidy, Jura albo...

Czytaj dalej
Fot. Lucyna Nenow / Polska Press
Łukasz Klimaniec, Paulina Musialska

Sposób na aktywne święta? Beskidy, Jura albo...

Łukasz Klimaniec, Paulina Musialska

Oto nasz przegląd świątecznych atrakcji w Beskidach i na Jurze. Czas świąt Bożego Narodzenia można spędzić aktywnie i to nie tylko na stoku narciarskim. Zapraszamy...

Lepszego prezentu gwiazdkowego narciarze nie mogli sobie wymarzyć - dziś w Szczyrku zostanie uruchomiony zmodernizowany przez słowacką spółkę TMR Szczyrkowski Ośrodek Narciarski. To znakomita informacja dla tych, którzy święta zamierzają spędzić aktywnie - wypoczywając w Beskidach lub planując świąteczny wypad w góry. Nowoczesny ośrodek z 10-osobową gondolą i 6-osobowymi kanapami oraz poszerzonymi trasami jest otwarty w Wigilię od 8.30 do 15, a w Boże Narodzenie od 8.30 do 16. Pierwsza jazda wieczorna będzie możliwa natomiast w drugi dzień świąt.

Sporą niespodziankę dla narciarzy planują w Beskid Sport Arena w Szczyrku Biłej. - Dołożymy wszelkich starań, by wszystkie trasy na święta były czynne - zapowiada Michał Słowioczek z Beskid Sport Arena. Uruchomienie trasy czarnej to ważna informacja dla narciarzy. Trasa liczy 800 metrów, a jej maksymalne nachylenie sięga 45 procent. Prócz tej trasy narciarze w święta mogą skorzystać z restauracji „U Ignacego”, w której dania przygotowywane są pod okiem Marcina Czubaka, finalisty programu „Top Chef”. W Wigilię w Beskid Sport Arena szusować można od 8.30 do 14, a w święta od 8.30 do 20.30.

- Święta to jedne z najlepszych dni dla stacji. Na stokach są tłumy. Coraz więcej osób odchodzi od świątecznego stołu i przyjeżdża w góry, by aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu - przyznaje Michał Słowioczek.

Pozostało jeszcze 58% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Łukasz Klimaniec, Paulina Musialska

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.dziennikzachodni.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.