Sprawa brutalnej napaści z Karlina: Zaatakował 14-latkę, bo się pomylił

Czytaj dalej
Fot. Joanna Krężelewska
Joanna Krężelewska

Sprawa brutalnej napaści z Karlina: Zaatakował 14-latkę, bo się pomylił

Joanna Krężelewska

Karlino. 3 października 2017 roku. Wczesny wieczór. 14-latka wróciła właśnie z wyczerpującego treningu zapaśniczego. Na chwilę jeszcze wyskoczyła z mamą do sklepu po chipsy na wieczorny film. To miał być „Piękny umysł”.

Tym razem go nie zobaczyły. Na ulicy 35-letni Bogdan D. brutalnie zaatakował dziewczynkę. Zdaniem prokuratury - siekierą.

Na wokandę Sądu Okręgowego w Koszalinie trafiła sprawa głośnej napaści, do której doszło w ubiegłym roku przy ul. Pełki w Karlinie.

35-letni mężczyzna przed sklepem spożywczym zaatakował 14-latkę.

Pozostało jeszcze 91% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.