Tomasz Mikulicz

Stadion Miejski kupił strategię działania za 50 tys. zł. Chce zbadać rynek

Koszt utrzymania stadionu to ok. 6,2 mln zł. Z czego 3,6 mln zł pokrywane są z przychodów spółki, w tym 1,2 mln zł z wynajmu dla Jagiellonii. Dofinansowanie Fot. Anatol Chomicz Koszt utrzymania stadionu to ok. 6,2 mln zł. Z czego 3,6 mln zł pokrywane są z przychodów spółki, w tym 1,2 mln zł z wynajmu dla Jagiellonii. Dofinansowanie miasta wynosi 2,6 mln zł rocznie.
Tomasz Mikulicz

Strategia działania za 50 tys. Zamówił ją Stadion Miejski. Jej szefowie liczą na wzrost przychodów. Pomysł krytykują radni PiS. A PO broni.

Nie wierzę! Stadion ma tylu pracowników, a zlecają takie coś firmie zewnętrznej? - grzmi Zbigniew Brożek z PiS, przewodniczący komisji sportu.

Szefowie Stadionu Miejskiego zamówili właśnie w przetargu opracowanie strategii działania do 2020 roku. Za prawie 50 tys. zł.

- Wiemy co mamy robić. Potrzebujemy jednak, by specjaliści zbadali rynek i konkurencję - mówi nam Adam Popławski, prezes Stadionu Miejskiego.

- Spółka wysyła tym

Z dalszej części artykułu dowiesz się m.in.:

 • kto i dlaczego broni decyzji szefa stadionu
 • jakie straty przynosi Stadion Miejski w Białymstoku
 • kto wygrał przetarg na dokument
Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Tomasz Mikulicz

Zajmuję się sprawami miejskimi, czyli m.in.: białostocką i podlaską polityką samorządową, architekturą, urbanistyką i ochroną zabytków. Opisuję też obrady rady miasta oraz zajmuję się też różnego rodzaju interwencjami zgłaszanymi przez mieszkańców. Zajmuje mnie również pisanie też o historii Białegostoku i najbliższych okolic. Zdarza mi się też zajmować działką kulturalną. Lubię wszak rozmowy z ciekawymi i inspirującymi ludźmi. W swojej pracy zwracam uwagę na szczegóły. Bo jak wiadomo diabeł tkwi właśnie w szczegółach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.