Studio Figura – modelowanie sylwetki tylko dla kobiet

Czytaj dalej
Materiał informacyjny firmy MARSYL

Studio Figura – modelowanie sylwetki tylko dla kobiet

Materiał informacyjny firmy MARSYL

Konkurs Metamorfoz, w którym do wygrania jest nowa figura i wakacje marzeń już wystartował!

Od 16 lat pomagamy kobietom na całym świecie zrealizować marzenia o pięknym ciele i świetnym samopoczuciu. Przez ten czas tysiące z nich zrealizowały razem z nami swój wymarzony cel – zdrowe i lepsze życie. Największe przemiany sięgają nawet 50 - 60 kilogramów mniej w rok. Jak to możliwe?

Przez ten czas wyspecjalizowaliśmy się w 3 strefach: fitness, wellness i kosmetologii estetycznej. Stworzyliśmy miejsce, które kompleksowo odpowiada na Twoje potrzeby – jedno miejsce dla przemiany Twojego ciała i ducha. W każdej ze stref dostępne są najnowocześniejsze urządzenia, które wspierają i potęgują włożoną pracę. Ty wybierasz, na czym Ci zależy, a my dobieramy odpowiedni plan. A jest w czym wybierać:

To tylko niektóre z rezultatów naszych zabiegów. Podczas każdej wizyty możesz liczyć na nasze wsparcie. Wiemy, co to znaczy brak motywacji czy problemy zdrowotne. Wspólnie znajdziemy siłę, aby dopiąć Twojego celu.

Studio Figura – modelowanie sylwetki tylko dla kobiet

Fitness

Selektywne spalanie tkanki tłuszczowej, czterokrotnie szybciej niż podczas standardowych ćwiczeń na siłowni. Prawdziwie skuteczne modelowanie sylwetki.

Wellness

Relaksujące zabiegi modelowania sylwetki i redukcji cellulitu. Zaprojektowane tak, aby uzupełniać pozostałe strefy.

Kosmetologia estetyczna

Cała gama zabiegów upiększających ciało: od poprawy konturu twarzy przez odchudzanie po redukcję zmarszczek.

Studio Figura – modelowanie sylwetki tylko dla kobiet

Uzupełnieniem do zabiegów są suplementy i kosmetyki naszej produkcji, dzięki którym jeszcze szybciej zrzucisz dodatkowe kilogramy i osiągniesz piękną sylwetkę. Zestawy wspomagające odchudzanie, oczyszczające, czy ujędrniające skórę to prawdziwe bestsellery wśród naszych klientek i nie tylko.

Jak zacząć?

W naszych gabinetach każda klientka traktowana jest indywidualnie i dostaje od nas kompleksowy przepis na osiągnięcie swojego celu.

Studio Figura – modelowanie sylwetki tylko dla kobiet

Pięć kroków do osiągnięcia celu

 1. Wywiad i określenie oczekiwanych rezultatów

  Szczegółowy wywiad pozwala nam poznać Twoje nawyki żywieniowe, aktywność fizyczną oraz ewentualne dolegliwości zdrowotne. Razem określimy cel, jaki pragniesz osiągnąć.
 2. Przedstawienie dobranego planu przemiany

  Dobierzemy dla Ciebie odpowiednie zabiegi oraz ćwiczenia, które pomogą Ci osiągnąć upragniony cel w możliwie jak najszybszym czasie.
 3. Zbilansowana i odżywcza dieta bez zbędnych ograniczeń

  Przekazujemy dopasowany do Twoich potrzeb, trójetapowy program dietetyczny, który poprawi Twój metabolizm, polepszy samopoczucie i pozwoli Ci cieszyć się wymarzoną sylwetką.
 4. Kompleksowa i bezpieczna kuracja dla ciała i duszy

  Przedstawiamy Ci suplementy i kosmetyki z naszej autorskiej linii Studio Figura, które pomogą zadbać o Twoje ciało i zdrowie w domu oraz przyspieszą spodziewane efekty.
 5. Wsparcie mentorskie i motywacja na każdym etapie

  Kiedy Ty będziesz realizować program ćwiczeń, my będziemy monitorować Twoje rezultaty, aby jeszcze bardziej zmotywować Cię do działania i pokazać, że jesteś coraz bliżej osiągnięcia celu.

Gotowa na pierwszy krok? Umów się na wizytę!

Studio Figura – modelowanie sylwetki tylko dla kobiet

Zaufaj specjalistom i podejmij się wyzwania - weź udział w XVII edycji Konkursu Metamorfoz 2022!

Ile jesteś w stanie zrzucić w 9 miesięcy? Ile jesteś w stanie z siebie dać, aby spełnić swoje marzenia? Od ponad 7 lat kobiety z całej Polski dowodzą, że granica nie została jeszcze poznana. Od początku lutego do końca października uczestniczki Metamorfoz dążą do tego, aby pozbyć się jak największej ilości zbędnych kilogramów – ze specjalnie opracowanym planem pod okiem naszej załogi.

Główne wygrane są dwie: procentowy spadek masy ciała oraz ilość kilogramów. Do tej pory wyniki uczestniczek z poprzednich lat wydają się niewiarygodne: zwyciężczyni Metamorfoz 2021 Sylwia Bartnik schudła aż 67,7 kg podczas konkursu, a w trakcie całej przemiany zrzuciła 71 kg! To jest przemiana o 180° nie tylko ciała, ale także i ducha.

Studio Figura – modelowanie sylwetki tylko dla kobiet

Poza nową figurą zwyciężczynie wygrywają także wakacje marzeń w Zanzibella Hotel&Spa na Zanzibarze. Bajecznym miejscu, które jest idealnym zwieńczeniem pracy włożonej w swoją metamorfozę. Afrykański klimat, lazurowa woda, białe plaże z miękkim jak puder piaskiem i wiecznie słoneczna pogoda – czego chcieć więcej? Balu! - Konkurs Metamorfoz co roku wieńczy uroczysta gala, honorująca starania klientek naszej marki. Wielkie wydarzenie, na którym wszyscy świętują swoje sukcesy. Zabawa do białego rana!

Przyjdź do jednego z naszych gabinetów i weź udział w Konkursie Metamorfoz, zapisy trwają przez cały okres trwania konkursu. #ZróbTo, bądź lepszą (o)sobą!

Znajdź nas na Facebooku

Materiał informacyjny firmy MARSYL

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.