Piotr Polechoński

Stypendyści jadą do Koszalina. Będą u nas odpoczywać i pogłębiać swoją wiarę

Jeden z wcześniejszych obozów Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Szczegółowy plan koszalińskiego obozu znajdziesz na: www.diecezjakoszalin.pl/obo Fot. Fundacja „Dzieło Nowego Tysiąclecia” Jeden z wcześniejszych obozów Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Szczegółowy plan koszalińskiego obozu znajdziesz na: www.diecezjakoszalin.pl/oboz-stypendystow-fundacji-dzielo-nowego-tysiaclecia
Piotr Polechoński

Od jutra Koszalin będzie gospodarzem wyjątkowego wydarzenia. Do miasta przyjedzie 700 stypendystów Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Wezmą udział w wakacyjnym obozie.

W dniach 10-16 lipca w Koszalinie odbędzie się obóz stypendystów Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Blisko 700 studentów, podopiecznych Fundacji, przyjedzie do nas w ramach programu stypendialnego prowadzonego przez tę organizację.

To już kolejny tego rodzaju integracyjny obóz (te organizowane są już od kilkunastu lat). Ale po raz pierwszy na jego lokalizację został wytypowany Koszalin.

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Piotr Polechoński

Dziennikarz „Głosu Koszalińskiego”, politolog, absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego, autor szeregu książek o koszalińskiej historii i tożsamości, w tym „Sekretów Koszalina”, za którą dostał Nagrodą Prezydenta Miasta Koszalina za osiągnięcia w dziedzinie kultury za rok 2017. Laureat dwóch nagród za odkrywanie lokalnej historii i jej popularyzację. W 2005 roku otrzymał „Koszalińskiego Orła”, a w roku 2014 wyróżniony został przez Koszalińskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców „Gospodarni”. 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.