.

Sun & Beauty Factory

Sun & Beauty Factory
.

Sun & Beauty Factory
ul. Legionów 46
90-702 Łódź
Tel: +48 533 042 701

E-mail: [email protected]
http://sunfactory.pl/

Nieopodal Manufaktury, jednego z największych centrum handlowo-usługowo-rozrywkowych w Łodzi mieści się nasza oaza spokoju SUN & BEAUTY FACTORY. Przytulne, lustrzane wnętrze i sympatyczna obsługa to tylko początek. Nasi pracownicy powitają Was szczerym uśmiechem i indywidualnie podejdą do każdego z Was, bo przecież każdy klient jest wyjątkowy!

Oferujemy:

Rodzaje masaży:

Wychodzimy na przód waszym oczekiwaniom i rozszerzamy zakres naszej działalności!

Specjalnie dla Was wprowadziliśmy:

Od dawna wiadomo, że światłem można leczyć. Promienie słoneczne zapobiegają przecież krzywicy, poprawiają nastrój i leczą niektóre schorzenia skóry. Współczesna światłoterapia wykorzystuje barwne filtry do leczenia wielu chorób, między innymi nadciśnienia, depresji, cukrzycy, dolegliwości żołądka i wątroby.
Światłoterapia (fototerapia czyli leczenie światłem) wpływa na prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu budzi naturalne procesy regeneracyjne, stymuluje przemianę materii, wzmacnia układ immunologiczny, poprawia krążenie krwi. Jeżeli fala promieni systematycznie dociera poprzez oczy do kory mózgowej, uruchamia mechanizmy obronne organizmu, np. pobudza wydzielanie hormonów czy enzymów. Tak można przyspieszyć przepływ krwi w naczyniach wieńcowych, uregulować sen, układ nerwowy, poziom cukru czy zachęcić organizm do zrzucenia nadwagi.

Światłoterapia

Cztery kolory światła dla pozytywnej energii.

Specjalne cechy niebieskiego światła są wykorzystywane do leczenia problemów skórnych. Działanie antybakteryjne przypisywane niebieskiemu światłu poprawia kondycję skóry oraz sprawia, że szybciej się regeneruje.

Zielony kolor kojarzy się z naturą, dlatego moc zielonych lamp sprawia, że czujesz się zrelaksowany i odprężony. Zielony kolor znacząco wpływa na redukcję stresu.

Czerwone światło dociera do głębszych warstw skóry pobudzając produkcję kolagenu oraz poprawiając jej elastyczność Odżywi skórę, czyniąc ją gładką i miękką. Zapobiega również szkodliwemu działaniu wolnych rodników

Żółte światło kojarzone jest ze słońcem, optymizmem, radością życia, pewnością siebie oraz kreatywnością. Specjalne promienie UV-B odpowiadają za zwiększoną produkcję witaminy D, co przynosi niekwestionowaną korzyść dla zdrowia.

UWAGA
Osoby zainteresowane umówieniem się do gabinetu w celu skorzystania z nowych usług ŚWIATŁOTERAPII prosimy o kontakt pod numer: 883 535 261, w celu rezerwacji terminu.

.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.