Świąteczne pogotowie już działa! Zostań Mikołajem!

Czytaj dalej
Fot. FOTOLIA
Ilona Burkowska

Świąteczne pogotowie już działa! Zostań Mikołajem!

Ilona Burkowska

Zapraszamy wszystkich Świętych Mikołajów do wsparcia naszej akcji. W tym roku pomagamy świetlicom, w których dzieci spędzają wolny czas. I już mamy pierwszych darczyńców!

Tak, tak... Pierwsi Czytelnicy już spieszą z pomocą:
* Okręg Lubuski Związku Nauczycielstwa Polskiego przygotuje paczki z odzieżą, słodyczami i środkami czystości.

Drodzy Czytelnicy, jeśli także chcecie pomóc przebywającym w świetlicach dzieciom i dołączyć do naszej mikołajkowej akcji, czekamy na Was w oddziałach „Gazety Lubuskiej”:
* Zielona Góra: Ilona Burkowska, tel. 68 324 88 18, email: [email protected]
* Gorzów Wielkopolski: Agnieszka Drzewiecka, tel. 95 722 57 72, email: [email protected]
* Żary: Przemek Kaźmierski, tel. 68 363 44 60, email: [email protected]
* Żagań: Małgorzata Trzcionkowska, tel. 68 377 02 20, email: [email protected]
* Nowa Sól: Jakub Nowak, tel. 68 387 52 87, email: [email protected]

Są takie podarunki, które przydadzą się w każdej świetlicy:
* Gry planszowe, puzzle, układanki edukacyjne, klocki i wszystkie zabawki, z których może korzystać jednocześnie większa liczba osób
* Zabawki - muszą być nowe! Przydadzą się na pewno również wszelkie przybory szkolne (farby, kredki, bloki itp.) i najróżniejszy sprzęt sportowy. Czekamy także na misie, lalki, samochody, książeczki z bajkami...
* Artykuły wyposażenia, sprzęt elektroniczny, niewielkie meble - te sprzęty, którymi obecnie dysponują świetlice, są już wysłużone. W każdej ze świetlic mile widziany będzie także telewizor, radio, komputer, laptop. I gry komputerowe, o których marzą dzieci!

Świąteczne pogotowie już działa! Zostań Mikołajem!
FOTOLIA

W ubiegłym roku do świątecznego pogotowia włączyli się:

* Okręg Lubuski Związku Nauczycielstwa Polskiego * Bożena * Hania i Szymon ze Starego Kisielina * Pani Aleksandra * Zespół Szkół Technicznych z Zielonej Góry * Pan Benedykt * Pani Jola Zielonej Góry * Michał z Zielonej Góry z ulicy Fabrycznej * Pani Henryka z Gorzowa * Czytelniczka z Gorzowa * Pan Paweł z Gorzowa * Zielonogórzanka * Babcia Jadwiga z Zielonej Góry * Izabela z Zielonej Góry a Andrzej z Zielonej Góry a Małgorzata z Zielonej Góry * Barbara i Henryk z Zielonej Góry * Grażyna z Zielonej Góry * Marek z Zielonej Góry * Ania z Zielonej Góry * Pan Wiesław z Zielonej Góry * Klub żużlowy Falubaz * Zielonogórzanka * Pani Jola z Zielonej Góry * Pani Krystyna z Zielonej Góry * Pan Sławek D. z Zielonej Góry * Mikołaj z Raculi * Patrycja ze Starego Kisielina * Mikołaje z ulicy Krasińskiego w Zielonej Górze * Babcia Teresa z Zielonej Góry * Małgorzata Mitruk-Styczeń * Klub Piłkarski Progres * Pani Jola * Mikołajka z Zielonej Góry * Iwona z rodziną z Łężycy * Babcia Ela z Zielonej Góry * Kacper z mamą Justyną i tatą Jackiem * Pani Ewa z Zielonej Góry * Zuzanna i Adam z Zielonej Góry * Firma Magnolia z Lubska * 10-letnia Natalka * Henryk i Genowefa Ignatowiczowie * członkowie klubu Everest Fitness w Zielonej Górze * Pan Piotr a Paula Kuzikiewicz z córką Jagodą * Prenumeratorka z Zielonej Góry * Pani Danuta z Zielonej Góry * Firma Kronopol z Żar * Rodzina z Międzylesia * Jan z Zielonej Góry * Kinga Świdkiewicz * Pani Daniela z Zielonej Góry * Rada Okręgowa Związku Zawodowego Prokuratorów i Pracowników RP w Gorzowie * Babcia z Zielonej Góry * Mikołaj z Sulechowa * Firma Sulma z Sulechowa * Mikołaj Janusz * Oskar i Maksymilian * Dzieci ze świetlicy Szkoły Podstawowej nr 6 w Zielonej Górze z wychowawczyniami Beatą Urbaniak i Magdaleną Trybą * Całe zastępy anonimowych Świętych Mikołajów, którzy zostawili nam prezenty.

Ilona Burkowska

Gdy dzwonicie do „Gazety Lubuskiej”, to zwykle ja podnoszę słuchawkę... W dziale łączności z Czytelnikami pracuję od 8 lat. Pomagam, podpowiadam, dzwonię, piszę pisma, kontaktuję Was ze specjalistami. Działam z Wami i dla Was. I to właśnie uwielbiam w tej pracy.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.