Świąteczny catering od Hotelu Pałac Romantyczny

Czytaj dalej
.

Świąteczny catering od Hotelu Pałac Romantyczny

.

Święta tuż tuż, kolędy, światełka, świąteczne reklamy bijące z radia i tv, ruszyła już świąteczna ciężarówka coca-coli, dlatego pełnoprawnie można zacząć myśleć o przygotowaniach do świąt, między innymi o zakupach prezentów oraz planowaniu listy potraw. Jednak te święta Bożego Narodzenia będą wyglądały inaczej niż te, które pamiętamy z wcześniejszych lat. Tradycyjne duże spotkania rodzinne przy uginającym się od smakołyków stole zamienią się w tym roku na spotkania w gronie najbliższej rodziny. Puste miejsce dla zagubionego wędrowca zostanie zamienione na laptop lub tablet, tak by można było połączyć się z rodziną i zorganizować świąteczną wideokonferencję.

Przerwa Świąteczno-noworoczna była także okazją dla wielu osób na wypoczynkowy wyjazd w hotelu, który troszczył się o swoich gości zapewniając wszelkie świąteczne atrakcje, szefowie kuchni przygotowywali same smakołyki, a obsługa starała się zastąpić Mikołaja i umilić pobyt także najmłodszym gościom. W tym roku jednak pandemia zabrała możliwość zatroszczenia się o gości. W zamian za to hotele i restauracje przygotowują specjalną świąteczną ofertę cateringową. By nie zapomnieli oni smaku zupy grzybowej z łazankami, pstrąga w migdałach, rozmaitych pierogów czy ciasta marcepanowego z czarną porzeczką Szef kuchni Hotelu Pałac Romantyczny przygotował specjalną ofertę cateringową. Jest ona dostępna na pałacowej stronie internetowej oraz Facebooku. W ofercie znajdują się nie tylko dania wigilijne, ale także takie przysmaki jak pierś z gęsi czy udko z kaczki. Recepcja hotelu rozpoczęła już przyjmowanie zamówień, których termin upływa 22.12.2020 roku. Z tego, co udało nam się dowiedzieć do zamówień dołączane są drobne upominki.
Od tego roku odbiór cateringu będzie możliwy nie tylko w Hotelu, ale także dla wygody klientów drugi punkt odbioru pojawił się w Centrum Handlowym Bumar, na Hali Targowej, stoisko numer 11.
My już zamówiliśmy swój catering, a wy?


Hotel Pałac Romantyczny
ul. Toruńska 1,
87-148 Turzno

Tel. 56 642 31 00
E-mail: [email protected]
https://www.palac-romantyczny.com/

.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.