Święta będą chłodne, życzymy więc rodzinnego ciepła

Czytaj dalej
Redakcja

Święta będą chłodne, życzymy więc rodzinnego ciepła

Redakcja

Zapraszamy do lektury nowego wydania Śląska Plus. Na spokojnie, bez pośpiechu, przy świątecznych smakołykach. A warto, mamy dla Was m.in. rozmowę z abp. Wiktorem Skworcem oraz szczery wywiad z Marianną Dufek-Durczok. Jest także kolejny reportaż interaktywny. Tym razem śląski western, w którym rolę szeryfa odgrywa sam Józef Kłyk. Zapraszamy.

Ponieważ nam też nie podoba się zimowa aura w czasie świąt wielkanocnych, postanowiliśmy sprawdzić, jak to dawniej ze świętami bywało. Okazuje się, że „kwiecień plecień” to nie bajka. Pamiętacie na pewno jak dwa lata temu zasypało całą Polskę i modne stały się zające wielkanocne ze śniegu.

Bywały już takie lata, kiedy temperatury w lany poniedziałek spadały do minus 6 stopni Celsjusza. Ale bywały i takie, kiedy słupki rtęci rozgrzane były aż do 26 stopni na plusie.

Ponadto w tym wydaniu Śląska Plus jesteśmy z wizytą na katowickim Szaberplacu. O żalu za grzechy rozmawiamy z osadzonymi w zakładzie karnym. Przypominamy również historię telewizji, a właściwie telewizorów. Bo kto dziś jeszcze pamięta Rubina, kiedy najpopularniejszym zdaniem wypowiadanym w domach było: „przełącz na drugi”.

Zapraszamy i życzymy dobrych i zdrowych świąt wielkanocnych
Redakcja Śląsk Plus

Redakcja

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.