Sylwester 2015 Katowice PROGRAM: Sylwestrowa Moc Przebojów Katowicach: Bednarek, Enej, Urszula

Czytaj dalej
LOTA

Sylwester 2015 Katowice PROGRAM: Sylwestrowa Moc Przebojów Katowicach: Bednarek, Enej, Urszula

LOTA

Sylwester w Katowicach będzie wydarzeniem jedynym w swoim rodzaju. Bednarek, Kayah, Bajm, Enej, Urszula, Grzegorz Hyży, Wilki, Golec uOrkiestra, Mesajah i Stefano Terrazzino i Boney M. - będą gwiazdami Sylwestra w Katowicach, którego w tym roku miasto współorganizuje z telewizją Polsat. Sylwestrową Moc Przebojów poprowadzą Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor, Paulina Sykut – Jezyna, Agnieszka Popielewicz i Maciej Rock. Na scenie pojawią się też Robert Korólczyk i Bartosz Demczuk, czyli połowa Kabaretu Młodych Panów.

SYWESTER W KATOWICACH

Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu po raz pierwszy zawita do stolicy aglomeracji śląskiej i odbędzie się na placu przed Spodkiem w Katowicach. Obok kultowej hali stanie ogromna multimedialna scena.

- Koncert sylwestrowy ma być zwieńczeniem obchodów 150-lecia Katowic, chcemy też w szczególny sposób podkreślić zmianę, jaka zaszła w naszym mieście. Katowice tradycyjnie kojarzone z przemysłem ciężkim, stawiają dziś na przemysł spotkań i na kulturę - mówi Marcin Krupa, prezydent Katowic.

- Na terenie po Kopalni Katowice stanęły symbole tej zmiany: obiekty Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia, Muzeum Śląskiego i Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Jestem przekonany, że widzowie Polsatu będą mieli okazję je zobaczyć, a Sylwester przyciągnie do Katowic mieszkańców całej metropolii – dodaje prezydent Katowic.

Impreza, jak zapowiadają organizatorzy, to ogromne wyzwanie realizacyjne i telewizyjne. W Katowicach powstanie ogromna multimedialna scena o całkowitej powierzchni 500 mkw. którą przewiezie na miejsce 15 tirów. Szeroką na 60 i wysoką na 16 metrów scenografię sceny uzupełni prawie 600 mkw ekranów ledowych o wadze 14 ton.

Moc nagłośnienia wyniesie 300 kW, a koncert pokaże, 15 kamer w tym jedna usytuowana na dronie z bezpośrednim przekazem obrazu na żywo.

SYLWESTER W KATOWICACH: GWIAZDY

Po raz dziewiąty w historii Sylwestrowa Moc Przebojów zabrzmi setką najnowszych i starych przebojów, rozbłyśnie feerią dyskotekowych świateł i zaleje widzów doskonałym dźwiękiem. Po raz pierwszy wprost z serca Katowic, z placu Honorowego pod symbolem miasta – Spodkiem, wystąpią artyści, których wielkie przeboje będzie mógł zaśpiewać każdy na placu i przed telewizorem!

Na gigantycznej multimedialnej scenie pojawią się m.in.

 1. Bednarek,
 2. Kayah,
 3. Bajm,
 4. Enej,
 5. Urszula,
 6. Grzegorz Hyży,
 7. Wilki,
 8. Golec uOrkiestra,
 9. Mesajah,
 10. Stefano Terrazzino,
 11. Oberschlesien

To z nami swoją 40-stkę będzie świętował zespół, który roztańczył świat, Królowie Disco - Boney M.

Będą z nami prawdziwi Królowie Disco. Od 40 lat, od czasów ich debiutu, żadna impreza nie może się obyć bez hitów Boney M. Mogli świętować swój jubileusz w Moskwie na Placu Czerwonym albo w Nowym Jorku na Times Square, ale postanowili swoje 40-lecie obchodzić z nami w Katowicach.

Zresztą i tak w każdego sylwestra cały świat tańczy w rytm największych dyskotekowych przebojów wszech czasów nagranych przez Boney M. Ale to my będziemy mogli posłuchać na żywo przebojów takich jak „Rivers Of Babylon”, „Daddy Cool” „Rasputin”, czy „Sunny”. Sukces tych piosenek spowodował, że Boney M jest do dziś określany mianem najpopularniejszego, oprócz słynnej ABBY, tanecznego zespołu w Europie.

Dokładnie o północy jurorka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Małgorzata Walewska oraz uczestnik ostatniej edycji show Krzysztof Respondek wykonają słynny utwór „Time To Say Goodbye”, który w 1997 roku wylansowali Sarah Brightman i Andrea Bocelli.  
„Sylwestrowa Moc Przebojów” to również ogromne wyzwanie realizacyjne i telewizyjne.

GWIAZDY SYLWESTRA W KATOWICACH

:
Ten szczególny wieczór będzie miał również swoich gospodarzy, na co dzień prowadzących najpopularniejsze programy Polsatu, którzy w sylwestrową noc wzniosą z widzami noworoczny toast: Krzysztofa Ibisza, Macieja Dowbora, Paulinę Sykut-Jeżynę, Agnieszkę Popielewicz i Macieja Rocka.

A na scenie odpowiednią dawką humoru wspomogą ich Robert Korólczyk i Bartosz Demczuk, czyli połowa Kabaretu Młodych Panów, zaś o doskonałą łączność radiową zadba… Kamil Baleja z RMF FM.

Gospodarzami „Sylwestrowej Mocy Przebojów 2015” są Miasto Katowice i Telewizja Polsat, zaś organizatorem imprezy jest firma Wagart.

Zespół Enej


*Dramatyczny apel: Złodzieju, oddaj komputer ze zdjęciami mojej zmarłej żony
*Morderca kotów z Zabrza skazany! A to taki miły student stomatologii
*Jak zdobyć becikowe i 1000 zł na dziecko? ZOBACZ KROK PO KROKU
*Seksowne zabawy na Śląsku: Mistrzostwa Chippendales ZDJĘCIA
*Jesteś Ślązakiem, Zagłębiakiem, czy czystym gorolem? ROZWIĄŻ QUIZ

LOTA

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.