Sylwester miejski w Białymstoku. Statki na niebie na scenie, a lasery wystrzelą w niebo

Czytaj dalej
Jerzy Doroszkiewicz

Sylwester miejski w Białymstoku. Statki na niebie na scenie, a lasery wystrzelą w niebo

Jerzy Doroszkiewicz

Tak zapowiadają się główne atrakcje tegorocznego sylwestra miejskiego. Magnesem, który przyciągnie białostoczan będzie istniejący już ponad trzy dekady zespół De Mono.

„Statki na niebie” to moja ulubiona piosenka - wyznał Tadeusz Truskolaski, prezydent Białegostoku, który zaprasza mieszkańców na spotkanie nowego roku tradycyjnie na Rynku Kościuszki.

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Jerzy Doroszkiewicz

Szeroko pojęta kultura - to temat rzeka, który można eksplorować w nieskończoność. A że w Białymstoku dzieje się wbrew pozorom sporo - warto o tym pisać. A kiedy jest czas - skonfrontować z tym, co dzieje się w Polsce i świecie i podzielić się przemyśleniami z Czytelnikami i Internautami. Stale zaglądamy do Opery i Filharmonii Podlaskiej, śledzimy poczynania Teatru Dramatycznego, ale nie zaniedbujemy Białostockiego Teatru Lalek i teatru szkolnego Wydziału Sztuki Lalkarskiej. A zatem - do zobaczenia na imprezach i do poczytania

Komentarze

1
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

misiekle

Po miejski sylwestrze z zeszłego roku nie jestem przekonany co do sensu jego organizowania w ogóle. Jak pokazywały kamery w Obiektywie na "zabawie" była wyłącznie niewielka garstka mieszkańców i mogło być coś około 100 osób -nie sięgały nawet do fontanny, i to z bardzo małym zagęszczeniem. Może faktycznie te 300 tys. wydane na taką imprezę to w skali miasta, to niewielkie pieniądze, ale dla takiej garstki ludzi, to chyba nie ma sensu. W zeszłym roku większość narzekała na brak fajerwerków, bo te lasery (nawet jeżeli wizualnie bardzo atrakcyjne) i pewnie to był główny powód tak małej frekwencji. Odgłosy wybuchów, mimo że straszą zwierzęta, są praktycznie raz do roku i mają swój styl.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.