Sylwester na miejskich koncertach plenerowych? Jest wybór

Czytaj dalej
Fot. Arkadiusz Gola
Paulina Musialska

Sylwester na miejskich koncertach plenerowych? Jest wybór

Paulina Musialska

Wiele miast zadbało o sylwestrowe wydarzenia dla mieszkańców. Będą muzyczne gwiazdy, życzenia oraz pokazy sztucznych ogni.

Podobnie jak przed rokiem najciekawiej zapowiada się sylwester w Katowicach, czyli Sylwestrowa Moc Przebojów. Wydarzenie rozpocznie się o 20 na placu pod katowickim Spodkiem. Wstęp jest bezpłatny. Wydarzenie będzie także transmitowane na antenie Polsatu. Podczas sylwestra w Katowicach wystąpią: Alvaro Soler, Vengaboys, Danzel, Sylwia Grzeszczak, Ewa Farna, Natalia Szroeder, Piersi, Golec uOrkiestra, Enej, Feel, Michał Wiśniewski, Boys, Weekend, Łobuzy, Mesajah, Piękni i Młodzi, MIG, Long&Junior, Sebastian Riedel i Cree oraz Frele.

W Siemianowicach Śląskich mieszkańcy przywitają Nowy Rok na rynku miejskim. Początek o 22. Około 23 rozpocznie się koncert gwiazdy wieczoru, czyli zespołu Piękni i Młodzi. Nie zabraknie także pokazu sztucznych ogni.

Ciekawie zapowiada się również sylwester w Częstochowie. Impreza odbędzie się tradycyjnie na placu Biegań-skiego. Gwiazdą wieczoru ma być zespół Piersi, znany z hitu „Bałkanica”, który wystąpi około 23.10. Wcześniej wystąpią DJ Dziker, cover bandu Boney M i Abba Show. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 21.

Mieszkańcy Sosnowca będą mogli powitać Nowy Rok podczas zabawy sylwestrowej na placu przed urzędem miejskim. Gwiazdą tegorocznego sylwestra będzie grupa Feel. Szampańska zabawa rozpocznie się tutaj o godz. 22. Za oprawę muzyczną będzie odpowiadał DJ Wikar. Na scenie zobaczymy też sosnowiecką grupę Silver Dance.

W Dąbrowie Górniczej odbędzie się „Sylwester dla aktywnych” nad Pogorią III. Początek o godz. 22. W programie m.in. sportowe konkurencje: morsowanie i bieg z przeszkodami po plaży na dystansie ok. 600 m, czyli „Sylwestrowy Eliminator”.

Paulina Musialska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.