Szczepionki przeciw grypie są w Gorzowie. Przychodnia zaprasza na szczepienia

Czytaj dalej
Fot. Pixabay
Jarosław Miłkowski

Szczepionki przeciw grypie są w Gorzowie. Przychodnia zaprasza na szczepienia

Jarosław Miłkowski

Przychodnia na Piaskach w Gorzowie ma szczepionki na grypę. I to nawet więcej niż pacjentów u siebie. Zachęca więc do skorzystania ze szczepionek.

- Mamy 1,3 tys. sztuk szczepionki dla osób powyżej 75. roku życia - mówi nam doktor Agnieszka Krasnowska z przychodni Prima Familia na gorzowskich Piaskach. Za naszym pośrednictwem zaprasza seniorów do tego, by się zaszczepić. Przyjść może każdy, kto skończył 75 lat.

- Pacjenci naszej przychodni nie poniosą żadnej opłaty za szczepionkę i wykonanie szczepienia. Pozostałe osoby, czyli te, które nie należą do naszej przychodni, poniosą jedynie opłatę w wysokości 10 zł. To pieniądze, które idą na m.in. utylizację wykorzystanych strzykawek czy igieł.

Szczepienia przeciw grypie. Jak się zgłosić?

Wasi dziadkowie, rodzice albo Wy chcecie się zaszczepić? Najpierw trzeba zatelefonować do przychodni pod numer 570 930 000 i zarejestrować na szczepienie, a później - już po umówieniu - przyjść do przychodni.
Przychodnia Prima Familia mieście się przy ul. Bohaterów Westerplatte 37 w Gorzowie. Przyjmuje pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 - 18.00.

Jarosław Miłkowski

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.