Szczęściu trzeba pomagać. Pierwsza wygrana w jej życiu

Czytaj dalej
Ola Szatan

Szczęściu trzeba pomagać. Pierwsza wygrana w jej życiu

Ola Szatan

Sama szuka mieszkania w Katowicach i loteria „Mieszkanie za czytanie” okazała się dla niej strzałem w dziesiątkę. Szczęśliwym już na wstępie, bo Nadia Klos jest jedną z laureatek pierwszego losowania nagród dodatkowych.

W ubiegłym tygodniu rozdaliśmy pierwsze nagrody w naszej loterii „Mieszkanie za czytanie”. Dziesięć nagród rzeczowych i dziewięć nazwisk (o laureacie, któremu dało się wygrać dwie nagrody pisaliśmy tydzień temu) otworzyło długą listę, którą zapełniać będziemy przez kolejne miesiące, aż do października, gdy odbędzie się losowanie tej najważniejszej nagrody w naszej loterii, czyli mieszkania.

Wśród osób, dla których już pierwsze losowanie było szczęśliwe, znalazła się Nadia Klos z Będzina. Wygrała aparat fotograficzny Panasonic.

- Moja mama przede wszystkim czyta „Dziennik Zachodni”. I dobrze się złożyło, bo powiedziała mi o loterii „Mieszkanie za czytanie”, wiedząc, że sama jestem na etapie poszukiwania mieszkania - powiedziała Nadia Klos.
- Postanowiłam, że wykupię prenumeratę, a przy okazji może coś wygram. Udało się - dodała laureatka.

Pani Nadia wykupiła prenumeratę cyfrową „Dziennika Zachodniego” i „Śląska Plus”.

Póki co ma cztery szanse na nagrody, ale jak twierdzi, na pewno będzie chciała kupić dalszą prenumeratę, żeby jeszcze bardziej pomóc szczęściu.

Mieszkanie za czytanie

Zwłaszcza teraz, gdy została laureatką jednej z nagród rzeczowych i to już w pierwszym losowaniu.
- Dla mnie opcja abonamentowa jest wygodniejsza, ze względu na to, że jestem zajęta pracą i studiami. Łatwiej jest mi codziennie przeczytać gazetę w tablecie niż biegać do kiosku po wydanie papierowe i stamtąd wycinać kupony. Natomiast jest to z pewnością bardzo fajna rozrywka i samo kompletowanie kuponów jeszcze bardziej podkręca te emocje - opowiada.
Chociaż Nadia Klos pochodzi z Będzina to myśląc o miejscu, w którym chciałaby zamieszkać, na pierwszym miejscu wymienia Katowice. - Tylko to miasto wchodzi w grę. Czyli nagroda główna w loterii „Mieszkanie za czytanie” byłaby naprawdę wymarzoną sytuacją. Ale zobaczymy jak będzie i czy szczęście faktycznie dopisze - dodaje.

Kiedy odebrała na swojej skrzynce mejla z informacją, że została laureatką jednej z nagród w pierwszym losowaniu nie chciała w to uwierzyć. - W pierwszej chwili w ogóle nie zwróciłam na niego uwagi, bo wydawało mi się, że to jakiś kolejny spam. Ale potem zdałam sobie sprawę, że rzeczywiście wzięłam udział w tej loterii i losowaniu. I doszło do mnie, że wygrałam. To był mały szok dla mnie. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, bo faktycznie po raz pierwszy w życiu coś udało mi się wygrać - tłumaczy pani Nadia, która jest kolejną już osobą, dla której wygrana w naszym losowaniu była jednocześnie pierwszą w życiu nagrodą.

Co zrobi z wygranym aparatem fotograficznym?
- Zastanawiam się, czy nie sprezentować go moim rodzicom, ponieważ będą niebawem jechać na wakacje i z pewnością taki aparat bardzo im się przyda - zdradza. - Wychodzę z założenia, że należy się dzielić, tym bardziej jeśli wiem, że ten prezent będzie dobrze wykorzystany. Sama na pewno też będę z niego korzystać w sytuacji, gdy będę potrzebować - podkreśla.
Na co dzień pracuje i studiuje organizację produkcji filmowej i telewizyjnej.

- Zobaczymy, czy zwiążę z tym kierunkiem swoją przyszłość. Staram się aż tak nie planować naprzód. Póki co bardzo podobają mi się same studia.

W loterii „Mieszkanie za czytanie” do wygrania jest w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie w kamienicy przy ulicy Moniuszki 12 w Katowicach. Powierzchnia mieszkania to 42,34 mkw. Jego łączna wartość wynosi niebagatelną sumę 230 tysięcy złotych.

Aby wziąć udział w loterii, należy zebrać i wyciąć minimum 12 kolejnych, następujących po sobie kuponów.
Tych z Państwa, którzy uzbierali już zestaw 12 kuponów, zachęcamy do wysyłania ich do siedziby „Dziennika Zachodniego”. Przypominamy o konieczności podpisania oświadczenia o pełnoletności i zapoznaniu się z regulaminem loterii.
Kolejne losowanie nagród dodatkowych czeka nas już 8 czerwca.
O nagrody powalczą również te zgłoszenia, które wzięły udział w pierwszym losowaniu (z wyłączeniem wylosowanych zgłoszeń, którym przypadły nagrody).

Mieszkanie za czytanie
Od 1 kwietnia na łamach DZ publikujemy kupony loteryjne. Szczegóły o loterii, jej regulamin oraz poradnik, jak grać, aby zwiększyć szanse na wygraną, znajdziecie na slaskplus.pl

Ola Szatan

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.