Arkadiusz Gola

Szlachetna Paczka w obiektywie Arkadiusza Goli [AKTYWNE ZDJĘCIA]

Szlachetna Paczka w obiektywie Arkadiusza Goli [AKTYWNE ZDJĘCIA]
Arkadiusz Gola

W tym roku SZLACHETNA PACZKA połączyła już blisko milion Polaków, a wartość pomocy przekazanej w paczkach sięgnęła 54 milionów złotych. Tym samym Paczka na dobre stała się tradycją przedświąteczną Polaków. Zobaczcie nasz fotoreportaż z Katowic.

Co łączy papieża Franciszka, Jerzego Dudka wraz z drużyną Realu Madryt, Tomasz Majewskiego, Agnieszkę i Urszulę Radwańskie czy Annę i Roberta Lewandowskich? Może to, że wszyscy włączyli się w akcję Szlachetnej Paczki.

Zasada dzałania jest prosta. Wystarczy tylko chcieć pomóc innym. Ze szczerego serca postarać się sprawić potrzebującym przyjemność. Tak działa Szlachetna Paczka - projekt, który w przemyślany sposób łączy tysiące osób: wolontariuszy, rodziny w potrzebie, darczyńców i dobroczyńców.

To ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, realizowany przez Stowarzyszenie Wiosna. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, darczyńców i dobroczyńców, na dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia, rodziny otrzymują paczki odpowiadające ich indywidualnym potrzebom, a często również marzeniom.

Zobaczcie mój fotoreportaż z wręczania Szlachetnej Paczki dwóm katowickim rodzinom. Z aparatem fotograficznym w ręku miałem okazję wziąć udział w tym wydarzeniu. Jedna z rodzin opiekuje się niepełnosprawnym dzieckiem, druga jest rodziną wielodzietną.

Zrobiłem dużo emocjonalnych zdjęć. Chciałem na nich utrwalić chwile szczęścia. Największym prezentem dla żyjących w zapomnieniu jest świadomość: „Ktoś o mnie pamięta, ktoś we mnie wierzy”. Mówi się, że Paczka jest impulsem dla tych, którzy mierzą się z trudnościami. Impulsem do dalszej walki o poprawę swojego losu, bo czasem to właśnie uwagi od drugiego człowieka i wiary, że coś się może zmienić, najbardziej brakuje rodzinom.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą kliknij w ten link

W3Schools

Arkadiusz Gola

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.