Anna Bilska

Tak kolędują nasi muzycy [WIDEO ZDJĘCIA]

Kapela Jędrusie śpiewa głośno „Hej, kolęda, kolęda” i życzy wszystkim zdrowia, szczęścia i miłości na nadchodzące święta Kapela Jędrusie śpiewa głośno „Hej, kolęda, kolęda” i życzy wszystkim zdrowia, szczęścia i miłości na nadchodzące święta

Anna Bilska

Artyści z regionu wprowadzają nas muzyką w świąteczną atmosferę. Przedstawiamy ich najnowsze utwory, które umilą czas przy wigilijnym stole

Jędrusie tradycyjnie
Muzycy z Kielecczyzny kolędują nawet na folkową nutę. Dobrze już znana, nie tylko w naszym regionie, kapela Jędrusie, laureat Festiwalu Scyzoryki, opublikowała właśnie nowy, rodzinny teledysk.
Zdjęcia powstały w agroturystyce „Nad wodą” w podkieleckich Ciekotach u zaprzyjaźnionego muzyka Grzegorza Michty (kapela Ciekoty). W klipie Jędrusiów udział wzięły rodziny muzyków. „Hej, kolęda, kolęda” w cztery dni zyskała niemal 5 tysięcy wyświetleń na kanale YouTube.

Co roku muzycy z regionu przygotowują piosenki i składają rozśpiewane życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia. W ostatnich dniach swoje utwory opublikowało kilku artystów z regionu.

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Anna Bilska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.