Monika Chruścińska-Dragan

Tańsze zakupy i paliwo dla górników PGG. Program PPG Family i pakiety benefitów dla rodzin górniczych SZCZEGÓŁY

Tańsze zakupy i paliwo dla górników PGG. Program PPG Family i pakiety benefitów dla rodzin górniczych SZCZEGÓŁY
Monika Chruścińska-Dragan

To nie powrót do przeszłości, a przemyślana strategia. Górnicy PGG taniej zrobią zakupy i taniej zatankują samochód. Takie pakiety benefitów przewiduje nowy program PGG Family.

Co poniektórzy dobrze pamiętają, jak w latach 80. górnikowi łatwiej było kupić telewizor kolorowy czy dostać talon na samochód. Powstały sklepy „G”, obsługujące wyłącznie rodziny górniczej braci. Dzisiaj, kiedy dostęp do towarów jest nieograniczony, a półki sieci handlowych uginają się pod ich ciężarem, familie pracowników kopalń znów będą mogły odrobinę prościej je nabyć. Bo nieco taniej.

CZYTAJ KONIECZNIE
SPECJALNY PROGRAM DLA RODZIN GÓRNICZYCH

Polska Grupa Górnicza uruchamia dla swoich pracowników i ich rodzin specjalny pakiet benefitów, tzw. PGG Family. Dzięki niemu zapłacą taniej za paliwo, ubezpieczenia społeczne, sprzęt sportowy czy siłownię. Spółka chce w ten sposób pokazać się jako dobry, dbający o ludzi pracodawca.

- Chcemy, by nasi pracownicy poczuli pozytywny przekaz, wynikający z tego, że pracują w jednej z największych firm w Polsce - mówi Tomasz Rogala, prezes zarządu PGG.

Na początek spółka węglowa pozyskała czterech partnerów - PKN Orlen, PZU Życie, Intersport i MyBenefit. Pierwsze umowy zostaną podpisane w przyszłym tygodniu. PGG w zamian za niższe ceny dla pracowników, udostępni partnerom możliwość dotarcia do potencjalnych klientów. Chce wykorzystać efekt skali, bo choć PGG zatrudnia ok. 43 tys. ludzi, to z rodzinami stanowią oni grupę już blisko 200 tys. konsumentów.

POZNAJ SZCZEGÓŁY PROGRAMU PGG FAMILY

Pozostało jeszcze 49% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Monika Chruścińska-Dragan

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.