Te stare zdjęcia z Gorzowa "szły" do nas kilka lat! [ZDJĘCIA]

Czytaj dalej
Fot. Czytelniczka Jadwiga
Tomasz Rusek

Te stare zdjęcia z Gorzowa "szły" do nas kilka lat! [ZDJĘCIA]

Tomasz Rusek

Nie wierzycie? No to przeczytajcie.

Jadwiga Kolber z ul. Poznańskiej to fanka naszej rubryki „Z albumu gorzowian”. Ogląda ją dokładnie od dawna i - jak my - lubi patrzeć, jak kiedyś wyglądało miasto. - Od lat obiecywałam sobie, że wezmę kilka swoich starych zdjęć i wam przyniosę, ale szłam tak z tymi fotografiami kilka lat. Jednak w końcu jestem. Choć zastrzegam, że nie wiem, czy jakieś ujęcie się w ogóle nada do publikacji. Są takie... zwykłe - zastrzegła na dzień dobry, wchodząc do redakcji „GL” z kopertą pełną zdjęć.

Na pierwszy rzut oka wiedzieliśmy, że to niepotrzebna skromność. Najbardziej podobają się nam... wszystkie zdjęcia. Te pokazujące centrum - bo widać, jak zmieniło się miasto. A te z dzieciakami dlatego, że są zwyczajnie urocze.

Macie podobne fotki? Przynieście je nam (ul. Sikorskiego 111, 2. piętro w Parku 111) albo podeślijcie na: [email protected].

Tomasz Rusek

Najwięcej moich tekstów znajdziecie obecnie na stronie międzyrzecz.naszemiasto.pl. Żyję newsami, ciekawostkami, inwestycjami, problemami i dobrymi wieściami z Międzyrzecza, Skwierzyny, Trzciela, Przytocznej, Pszczewa i Bledzewa.
To niezywkły powiat, moim zdaniem jeden z najpiękniejszych (i najciekawszych!) w Lubuskiem. Są tam też wspaniali ludzie, z którymi mam szansę porozmawiać na facebookowym profilu Głos Międzyrzecza i Skwierzyny. Wpadnijcie tam koniecznie. Udało się nam stworzyć wraz z ponad 15 tysiącami ludzi fajne, przyjazne miejsce, gdzie znajdziecie newsy, piękne zdjęcia, relacje z ważnych wydarzeń i - codziennie! - najnowszą prognozę pogody. Bo od pogody zaczynamy dzień.


Staram się pilnować najważniejszych spraw i tematów. Sporo piszę o:


jeziorze Głębokim, o inwestycjach, czy atrakcjach turystycznych, ale poruszamy (MY - bo wiele tematów do załatwienia i opisania podpowiadacie Wy, Czytelnicy) dziesiątki innych spraw. 
Dlatego przy okazji wielkie dzięki za Wasze komentarze, opinie, zaangażowanie i wsparcie.Zdarza się też, że piszę o Gorzowie. To moje rodzinne miasto, które - tak lubię myśleć - znam jak własną kieszeń. Cały czas się zmienia, rozbudowuje, wiecznie są tu jakieś remonty i inwestycje, więc pewnie jeszcze przez lata nie zabraknie mi tematów! 


Do Gazety Lubuskiej (portal międzyrzecz.naszemiasto.pl jest jej częścią) trafiłem niemal 20 lat temu. Akurat zakończyłem swoją kilkuletnią przygodę z Radiem Gorzów i Radiem Plus, więc postanowiłem się sprawdzić w słowie pisanym (choć mówione było świetną przygodą). I tak się sprawdzam, i sprawdzam, i sprawdzam. Musicie bowiem wiedzieć, że Lubuska sprzed nastu lat i obecna to zupełnie inne gazety. Dziś, poza pisaniem, robimy zdjęcia, nagrywamy filmy, przygotowujemy relację. Żaden dzień nie jest takim sam. I chyba dlatego tak lubię tę pracę.

Lubię też: • jazdę na rowerze

 • pływanie

 • urlopy

 • gołąbki

 • seriale

 • lenistwonie przepadam za: • winem

 • górami

 • ogórkową

 • tłumem

 • hałasami

 • wczesnym wstawaniem (aczkolwiek nieźle mi wychodzi!)OK, w ostateczności mogę zjeść ogórkową.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.