Tomasz [email protected]

Ten bieg w Bydgoszczy będzie wyjątkowy

1 maja odbędzie się wyjątkowy bieg w Bydgoszczy. Wyjątkowy, bo będzie połączony z promocją mistrzostw świata do lat 20, które w lipcu odbędą się na stadionie Fot. Filip Kowalkowski 1 maja odbędzie się wyjątkowy bieg w Bydgoszczy. Wyjątkowy, bo będzie połączony z promocją mistrzostw świata do lat 20, które w lipcu odbędą się na stadionie Zawiszy Bydgoszcz.
Tomasz [email protected]

1 maja odbędzie się wyjątkowy bieg w Bydgoszczy.

Wyjątkowy, bo będzie połączony z promocją mistrzostw świata do lat 20, które w lipcu odbędą się na stadionie Zawiszy Bydgoszcz.

„Bydgoszcz na start” jest organizowany już po raz szósty, lecz po raz pierwszy będzie połączony z promocją wielkiego wydarzenia. Na wszystkich uczestników czekają markowe koszulki z logo mistrzostw, a na najlepszych specjalne medale. To nie koniec niespodzianek, jednak wszystkie zostaną ujawnione dopiero podczas zawodów.

„Bydgoszcz na start” tradycyjnie rozegrany zostanie na dystansie 10 km ulicami Bydgoszczy z metą na stadionie Zawiszy. Tylko do najbliższego poniedziałku opłata startowa będzie wynosić 40 zł. Po tym terminie będzie drożej.

Wszelkie informacje na stronie internetowej www.bydgoszcznastart.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.