To będzie rok pełen zmian i agresji [WIDEO]

Czytaj dalej
Katarzyna Granda

To będzie rok pełen zmian i agresji [WIDEO]

Katarzyna Granda

Rok 2017 ma przynieść ataki terrorystyczne, kataklizmy i zamach. Przepowiednie Niny Portnickiej-Boras, znanej wróżki z Pszczyny, budzą lęk.

Oporady i przyszłość Ninę Portnicką-Boras z Pszczyny - wróżkę i instruktorkę życia - pytają politycy, aktorzy i celebryci. Zwracają się do niej sławy nie tylko z kraju, ale także z zagranicy. Specjalnie dla naszych Czytelników my także zapytaliśmy wróżkę Ninę o przyszłość. Ceniona wizjonerka zdradziła nam, jaki będzie 2017 rok. Wygląda na to, że czeka nas trudny czas, nadchodzi rok pełen burzliwych wydarzeń i niespodziewanych zmian. Czy jej przepowiednie się sprawdzą?

Rok ludzi dynamicznych i agresywnych

Według Niny Portnickiej-Boras rok 2017 ma być rokiem dynamiki, ogromu, połączeń i rozłączeń. Ma zapoczątkować liczne zmiany na każdej płaszczyźnie życia: społecznej, finansowej. Czekają nas też zmiany związane z Ziemią. Okres zmian będzie dłuższy i potrwa aż cztery lata. Jak mówi wróżka Nina, 28 stycznia 2017 roku według horoskopu chińskiego zaczyna się rok Koguta, czyli rok ludzi dynamicznych.

- Osoby dynamiczne, aktywne, ale i te lubiące ryzyko mają szansę osiągnąć bardzo wiele. Osoby pasywne, mające lęki i depresje, jeszcze bardziej te stany pogłębią - przepowiada. Jej zdaniem nadchodzi czas pełen agresji i agresywnych zachowań.

Możemy spodziewać się ogromnych kataklizmów, powodzi, wybuchów wulkanów, wojen i konfliktów. - W pierwszej połowie roku pojawi się bardzo niebezpieczny wirus i może rozprzestrzenić się też globalnie - przepowiada.

Czekają nas bunty, strajki i zamachy

Nieciekawie wygląda także przepowiednia dotycząca polityki. Wróżka zapowiada ruchy społeczne na wielką skalę.

- Bunty, strajki, zamieszki i bardzo poważne niebezpieczeństwa ze strony islamistów. Spodziewajmy się prowokacji na terenie całego świata. Zamachów, które zabiorą ogromną ilość żyć - mówi i dodaje, że pierwszego poważnego zamachu możemy spodziewać się już na początku tego roku.

Wróżka Nina przewiduje także wojnę. - Niestety powstanie jakiś bardzo mocny punkt zapalny. W rozkładach widać państwa i stowarzyszenia dużego kalibru, takie jak Unia Europejska, Chiny albo Stany Zjednoczone. To tam będzie najwięcej ataków i niespodziewanych zmian - zapowiada.

To nie koniec złych wiadomości. Wróżka przepowiada także zamach na prezydenta wielkiego państwa. Pocieszające jest to, że zamach ma być nieudany.

Polacy wyjdą na ulice i będą chcieli obalić rząd

Nerwowo będzie także w Polsce. Zdaniem wizjonerki ludzie zaczną się budzić i buntować. Na każdej płaszczyźnie. Niezadowolonych obywateli będzie coraz więcej i ogromne masy ludzi mogą wyjść ze swoimi żądaniami na ulice. Jej zdaniem mogą domagać się nawet obalenia rządu. Jednak wróżka przepowiada, że do tego nie dojdzie, a władza powoli zacznie spełniać warunki strajkujących.

Nina Portnicka-Boras przewiduje też zmiany w światowych finansach. Mają one nastąpić na przełomie lipca i sierpnia. - Ogromne wahania na giełdach, straty banków, załamanie walut. Można się spodziewać, że duża liczba ludzi straci oszczędności. Trzeba pilnować gotówki. Może lepiej trzymać ją przy sobie - radzi.

Co jeszcze nas czeka w 2017 roku? - Jakieś wielkie imperium albo wielkie układy runą - mówi wróżka. Pokazuje to diagram podobieństw bliźniaczych lat. W diagramie podobieństw lata 2017 i 1991 stoją naprzeciw. Co to oznacza? Rok 1991 przyniósł rozpad Związku Radzieckiego, wielkiego imperium. Zmieniło to cały świat. Do podobnej sytuacji może dojść w 2017 roku. - Nie powiem, żeby to było katastrofalne dla całego świata, ale ogromna liczba ludzi będzie miała z tym do czynienia. Czas pokaże, na ile przepowiednie wróżki się sprawdzą.

Katarzyna Granda

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.