Tobof - rolety i żaluzje. Bezpieczeństwo, funkcjonalność, estetyka

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Tobof - rolety i żaluzje. Bezpieczeństwo, funkcjonalność, estetyka

Materiał informacyjny

Rolety i żaluzje stosowane są od kilku tysięcy lat (były używane w starożytnej Japonii, Egipcie, Grecji czy Rzymie). Na przestrzeni wieków nigdy nie straciły na popularności, czemu sprzyjają systematycznie wprowadzane innowacyjne, nowe rozwiązania oraz zmieniające się trendy.

Niezmiennie najważniejszymi zaletami rolet i żaluzji (wewnętrznych i zewnętrznych) są przede wszystkim osłona przed nadmiernym światłem słonecznym, a tym samym izolacja termiczna, odseparowanie pomieszczeń od otoczenia i zwiększenie bezpieczeństwa. Nie bez znaczenia jest wygoda zastosowania, ich funkcjonalność oraz wpływ na poprawę estetyki wnętrza i budynku. Wszystko to sprawia, że rolety i żaluzje są jednymi z najpopularniejszych rodzajów osłon stosowanych powszechnie zarówno obiektach prywatnych, jak i w biurowcach firm, instytucji i urzędów.


Żaluzje drewniane

Powstała w 2005 r. firma Tobof (Ruda Śląska), to producent i serwis rolet, żaluzji i innych systemów osłonowych. Firma założona przez Tomasza Filipiak ma już ugruntowaną pozycję w woj. śląskim i innych regionach południowej Polski.

Dobrze dopasowane żaluzje i rolety oprócz tego, że zapewniają prywatność i chronią przed promieniami słonecznymi, stanowią ważny element wystroju nie tylko wnętrz, ale i zewnętrznej części budynków. Firma Tobof zajmuje się kompleksowo aranżacją okien w tym zakresie wspierając przy doborze techniki, przygotowując projekt i realizując serwis montażu, jak również ewentualną naprawę systemów. Zajmuje się także modernizacją i wymianą rolet oraz żaluzji.

Produkty marki Tobof maksymalnie dopasowują się do potrzeb użytkowników. Firma proponuje takie nowoczesne systemy osłonowe, jak rolety materiałowe, rolety dzień/noc, rzymskie, panel track, żaluzje poziome, pionowe, plisowane, drewniane i bambusowe, moskitiery (drzwiowe, przesuwne, plisowane i okienne), markizy, osłony zewnętrzne (także antywłamaniowe), rolety dachowe, żaluzje fasadowe czy bramy segmentowe i rolowane.


Roleta dzień-noc

Nasza oferta nieustannie ewoluuje zarówno w zakresie pojawiających się nowych technik, funkcjonalności, jak i trendów modeli i kolorystyki. Obecnie największą popularnością cieszą się rolety typu dzień/noc oraz poziome żaluzje drewniane – zaznacza Tomasz Filipiak.

Oprócz montażu samych systemów osłonowych firma zajmuje się także montażem napędu i automatyki do rolet i bram (włączniki, piloty, centralki, blokady, wieszaki itp.), jak również zamków i blokad antywłamaniowych. Serwis obejmuje m.in. wymianę w zakupionych systemach Tobof takich elementów, jak zwijacze, pancerze, zamki, prowadnice, automatyki, taśmy, linki, itp. Usługi firmy obejmują także modernizację rolet, żaluzji i moskitier poprzez takie prace, jak zwężanie i wymianę materiału, czy mechanizmu.

- Jako producent rolet znamy je od podszewki, co spowodowało rozbudowanie naszego działu serwisowego. Świadczymy usługi takie jak naprawa rolet, regulacja rolet wewnętrznych i zewnętrznych. Dojeżdżamy bezpośrednio do klienta. Zapraszamy także do naszego salonu firmowego znajdującego się przy ulicy Niedurnego 33, gdzie na miejscu można zobaczyć wybrane modele żaluzji, rolet i moskitiery z naszej szerokiej oferty. Tutaj także mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo i pomoc przy wyborze wymarzonych rolet - mówi właściciel firmy Tobof.

Tobof - producent rolet materiałowych

ul. Niedurnego 33
41-709 Ruda Śląska
tel.: 798 036 020 | 508 605 606
www.tobof.pl
biuro@tobof.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.