Tragedia Kuźnia Raciborska: Strzelanina. Nie żyje dwójka policjantów i ich dziecko WIDEO, ZDJĘCIA

Czytaj dalej
Fot. Katarzyna Spyrka

Tragedia Kuźnia Raciborska: Strzelanina. Nie żyje dwójka policjantów i ich dziecko WIDEO, ZDJĘCIA

Rodzinna tragedia w Kuźni Raciborskiej. Nie żyje małżeństwo policjantów i ich dziecko. Zginęli nocą od strzałów z broni służbowej. Strzelaninę w Kuźni Raciborskiej prawdopodobnie poprzedziła kłótnia małżonków. Ciała kobiety i dziecka znaleziono w przedpokoju, mężczyzna siedział w fotelu w pokoju obok. STRZELANINA KUŹNIA RACIBORSKA

KUŹNIA RACIBORSKA STRZELANINA:

Około godz. 21 - jak podaje policja - mieszkanka bloku przy ul. Świerczewskiego w Kuźni Raciborskiej usłyszała strzały w mieszkaniu na przedostatnim piętrze i wezwała policję. Przybyli na miejsce policjanci z patrolu wyważyli drzwi mieszkania, w którym padły strzały i weszli do wnętrza. Znaleźli w mieszkaniu ciała mieszkającej tam rodziny: policjanta, policjantki i ich półtorarocznego dziecka. Ofiary zginęły od strzałów z broni służbowej. 41-letni policjant i 40-letnia policjantka byli funkcjonariuszami komisariatu w Kuźni Raciborskiej. On pracował w policji około 20 lat, ona około 10. Na miejsce wezwano straż pożarną i antyterrorystów.

Ciała kobiety i dziecka leżały w przedpokoju. Ciało policjanta znaleziono w fotelu, w jednym z pokoi. Jak informuje portal naszraciborz.pl, kobieta zakończyła popołudniową zmianę, a mężczyzna miał się zameldować na zmianę nocną.

Na miejscu od czwartkowego wieczora pracuje ekipa śledcza, zabezpieczając ślady. Na razie nie wiadomo, do którego z małżonków należała broń, z której padły strzały. Nieznane są również okoliczności zdarzenia, ale policjanci nie wykluczają rodzinnej tragedii. Ponoć między małżonkami dochodziło ostatnio do kłótni i awantur.

CZYTAJ WIĘCEJ:
Tragedia w Kuźni Raciborskiej. Nie żyje małżeństwo policjantów i ich dziecko

Wideo: naszracibórz.pl

Do podobnej tragedii doszło w czerwcu 2012 roku w Jastrzębiu Zdroju. Tam w mieszkaniu przy ul. Wielkopolskiej znaleziono zwłoki policjanta, jego żony i 14-letniej córki. Wtedy udało się ustalić, że policjant najpierw zabił żonę i córkę, a następnie popełnił samobójstwo. TU ZNAJDZIESZ SZCZEGÓŁY TRAGEDII W JASTRZĘBIU ZDROJU

ZOBACZ TEŻ: POLICYJNY PSYCHOLOG O TESTACH PSYCHOLOGICZNYCH I SKUTKACH STRESU W POLICJI


*Najlepsze życzenia Wielkanocne POWAŻNE, RELIGIJNE, ZABAWNE, SMS
*Sprawdzian szóstoklasistów 2015 [PYTANIA + ODPOWIEDZI] Wszystkie odpowiedzi są logiczne?
*Zielony jęczmień na odchudzanie? Rewelacyjna dieta na wiosnę, która działa
*Wybory prezydenckie 2015: Oto kandydaci na prezydenta RP
*Śląsk Plus - pierwsza rejestracja za darmo. Zobacz nowy interaktywny tygodnik o Śląsku

Komentarze

86
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

ERYK ANTYKLERYK

NIECH SIĘ CI WSZYSCY POLICJANCI POZABIJAJĄ I DADZĄ SPOKÓJ OBYWATELOM !

kris

Rychło w czas z ta informacja. Do lamusa ifp

allore

Kolejny zmanipulowany ( albo bezmyślny artykuł ) nie opisujący ISTOTY PROBLEMU
(PRZEMOC W RODZINIE), tylko KŁAMLIWIE przedstawiający fakty tak, jakby
to ufoludki z Marsa, albo mafia z Wołomina, napadła rodzinę tych policjantów i wystrzelała. A w 99% wypadków zabójcą/agresorem jest mężczyzna - w tym przypadku PONOWNIE POLICJANT, PONOWNIE ojciec rodziny, który PONOWNIE (przypadek niedawny Jastrzębie Zdrój) wystrzelał rodzinę, a potem zwyrodnialec zastrzelił siebie. Do kiedy będziemy pozwalać POLICJANTOM trzymać BROŃ w DOMU ???Powinna być ZDAWANA CODZIENNIE w KOMISARIACIE do SEJFU, kiedy policjant KOŃCZY ZMIANĘ.

żona

Ja nigdy nie pozwoliłabym trzymać broni w domu. Zdarzają się sytuację kiedy widzę, ze mąż nie do końca nad sobą panuję i nie chce się zastanawiać czy by po nią sięgnął. Miejsce broni jest w pracy. I powinien być ogólny zakaz zabierania jej do domu, bo tak to się właśnie może skończyć.

byłoby ciekawie

przyjechaliby pod "psiarnię"i wywaliliby komendanta jak Zagórowskiego...hehehehehehehe

jak to jest?

czy jest jakaś wylęgarnia komendantów Policji czy byli to w poprzednim wcieleniu zwykłe krawężniki, dzielnicowi, kryminalni itd? Skąd to chamstwo w Policji jak piszą Policjanci, co ich tak wynaturzyło?

koba

Rodzina policyjna nie żyje, zginęła z broni służbowej:

1.Wnioski wyciągane przez cywilnego obywatela: "policjanci to ludzie nie normalni"

2. Wnioski wyciągane przez innych policjantów: "ta parszywa robota rujnuje nam psychikę i pcha do desperackich i irracjonalnych zachowań"

3. Wnioski wyciągane przez kierownictwo policji: "tragedia spowodowana kłopotami rodzinnymi i osobistymi całkowicie nie związani ze służbą w policji"

4. Wnioski wyciągane przez kierownictwo resortu MSW: "kuźwa....., dwie wyszkolone sztuki mniej......, znów w tym roku trzeba zwiększyć wydatki na szkolenia aby uzupełnić brakujące mięso armatnie......"

Przykre ale wydaje mi się, że bardzo realne i prawdziwe !!!!!!

Matmix

Wiedziałem, że policjanci w Kuźni Raciborskiej są idiotami i dawno powinno się zamknąć tę placówkę wiecznie naćpanych funkcjonariuszy... Nie tylko testy psycho ale też narkotesty powinny być w tych kręgach na początku dziennym bo to co wyprawiają od dawna pajace z kużni raciborskiej nadaje się do gazet. Nie mam pretensji do całej policji tylko do tej konkretnej placówki gdzie od lat istnieje totalna samowolka i brak nadzoru nad tą bandą bezpańskich burków.

dddd

tak to jest wziąć sobie policjantke za zone one nadają się tylko do hapania dzid w tej firmie a nie za kobiety

Dario

Dario (gość) • 17.03.15, 15:43:04

Słuchajcie koleżanki i koledzy! My tu piszemy o radiowozach a gdzie nasze podwyżki uposażenia? Trzeba coś zorganizować, bo władza ma nas w d... Nauczyciele, górnicy, lekarze i inni walczą o swoje, a my??? Związkowcy udają, że walczą o pieniądze dla nas, ale oni dostają podwyżkę dodatku i też mają nas w d... Kilka lat temu była akcja widelec, czy łyżeczka i dostaliśmy podwyżkę!!! Zacznijmy coś robić!!! Niech nasze żony pojadą do Warszawy jak żony górników. Zacznijmy chodzić do lekarzy, zabiorą 20 proc. ale pokażemy, że mamy już tego dość!!!! Porozmawiajcie o tym w swoich jednostkach i zaczynamy!!!! Pozdrawiam.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.