Tragiczny wypadek w Mikołowie: to były przyjaciółki. Obie zginęły na pasach

Czytaj dalej
Bartosz Wojsa

Tragiczny wypadek w Mikołowie: to były przyjaciółki. Obie zginęły na pasach

Bartosz Wojsa

Dwie nastolatki Lena i Wiktoria zginęły na przejściu dla pieszych pod kołami audi, prowadzonego przez 31-letniego kierowcę. Niewyobrażalna tragedia w Mikołowie.

Cały Mikołów żyje tragedią, jaka wydarzyła się w poniedziałek, 20 listopada, około godziny 18.20 w tym mieście, niedaleko skrzyżowania z ul. Podleską, tuż przy osiedlu Kochanowskiego. Przypomnijmy, że doszło tam do potrącenia trzech osób na pasach. Sprawcą jest 31-letni kierowca audi, mieszkaniec Tychów.

- Kierowca audi potrącił trzy osoby, dwie nastolatki w wieku 13 i 14 lat oraz 20-letniego mężczyznę - mówi st. sierż. Ewa Sikora z mikołowskiej komendy policji. - 13-latka zmarła na miejscu, a 14-letnia dziewczynka w karetce podczas reanimacji. Mężczyzna doznał z kolei urazu nogi i głowy. Jego stan jest już stabilny, nie zagraża mu niebezpieczeństwo - dodaje policjantka.

Mieszkańcy Mikołowa nie mogą otrząsnąć się po tej tragedii. Jak mówi nam pani Irena, mieszkająca przy osiedlu Kochanowskiego, 14-letnia Lena i 13-letnia Wiktoria były przyjaciółkami.

- Moja wnuczka chodziła z Leną do szkoły, więc gdy powiedziała mi o wypadku, byłam w szoku. Nie mogłam spać w nocy, to wielka tragedia dla nas wszystkich - podkreśla mieszkanka Mikołowa.

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Bartosz Wojsa

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.