Trener i wiceprezes Krajny Sępólno za kratami. Zarzut: molestowanie nieletnich zawodniczek

Czytaj dalej
Fot. brak
Anna Klaman

Trener i wiceprezes Krajny Sępólno za kratami. Zarzut: molestowanie nieletnich zawodniczek

Anna Klaman

- Mówiło się o tym od jakiegoś czasu, ale zaraz były teksty, że to pewnie wymysły dziewczyn - mówią nasi rozmówcy. Jednak wiceprezes Krajny został aresztowany. Zarzut - molestowanie nieletnich.

- Zdruzgotane jest całe środowisko, bo to przecież w nas bije - słyszymy od jednego z byłych działaczy MLKS „Krajny”. - Przyjęliśmy to ze smutkiem. Nie było żadnych symptomów.

Miał wyniki, był pracowity

O Piotrze R. mówiło się - sumienny, pracowity, zaangażowany. Działał od około 2006 r. Był trenerem w sekcji tenisa stołowego. Szybko pojawiły się wyniki, więc R. był ceniony. Miał na swoim koncie takie sukcesy jak wicemistrzostwo Polski w deblu.

Kim jest zatrzymany wiceprezes klubu Krajna Sępólno? Jak na zarzuty reagują działacze Krajny? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 75% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Anna Klaman

Praca w naszym zawodzie bardzo się zmieniła przez ostatnie lata. A my poddawani jesteśmy ciągłym próbom. Staramy się też nadążać za nowinkami technologicznymi. Wszystko to uczy pokory. Relacjonując, opisując wydarzenia, pamiętamy, że robimy to dla Państwa. Jesteśmy trochę jak zdziwione wszystkim dzieci. Dziwimy się, pytamy, piszemy, ale też czytamy. Jak bez tego moglibyśmy zachęcać do lektury? Sama przeszłam ostatnio na cyfrowe prenumeraty moich ulubionych tygodników. Takie czasy - jesteśmy online, więc i czytamy online. Lekturą właśnie - pomijając Netflixa :) - wypełniam swój wolny czas. Dla mnie i moich kolegów dziennikarstwo to nieustanna przygoda i adrenalina, od której jesteśmy już chyba uzależnieni. Każdy dzień jest inny, a każdy tekst stanowi test naszej użyteczności. Dla Państwa - naszych Czytelników! Wierzymy, że jesteśmy Wam potrzebni. I to dodaje nam skrzydeł, gdy trzeba nagle - wieczorem lub w nocy - pojechać tam, gdzie powinniśmy być. Wiele się dzieje, bo i Państwo tyle robicie. Współpracujecie, tworzycie społeczeństwo obywatelskie. Władza - przynajmniej z założenia - powinna pracować dla Nas, ale to Wy poświęcacie wolny czas dla dobra wspólnego. A więc opisujemy. Zdarza się, że wytykamy błędy. No i nieustannie czekamy na tematy od Państwa, bo, co tu dużo kryć, to Wy najlepiej wiecie, co w trawie piszczy! Macie kłopot, coś Was denerwuje? Zachęcamy do kontaktu z nami.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.