Trener Marek Cieślak zaprasza do Barcelony

Czytaj dalej
Fot. Mariusz Kapała
Marcin Łada

Trener Marek Cieślak zaprasza do Barcelony

Marcin Łada

Wieczór autorski byłego zawodnika, selekcjonera kadry i trenera wielu zespołów to świetna okazja do poznania prawdziwej żużlowej kuchni.

„W Częstochowie, przy Olsztyńskiej, formował się żużel, a dziadek dbał, bym poznał nazwiska Mariana Kaznowskiego czy Jerzego Brendlera, legendarnego zawodnika i trenera, który ścigał się bez jednego oka i dosyć dobrze mu to wychodziło. Żużel w domu gościł cały czas, a Włókniarz rósł w siłę takimi nazwiskami jak Kacperak, Jałowiecki, Idzikowski, Kaznowski, Krupiński, Kuciak czy Rurarz. Wszystkie ich osiągnięcia znał człowiek na pamięć, a pasję wzmacniał dodatkowo wujek Gienek. Zresztą pierwsze moje rysunki przedstawiały dwa tylko tematy: albo był to czarny koń Kary, ciągnący nas po Warszawie za prowiantem, albo żużlowcy” - to tylko fragment niezwykłej historii kariery i życia trenera Marka Cieślaka.

Utytułowany szkoleniowiec zaprasza w piątek o 18.00 do pubu „Barcelona” przy ul. Ciesielskiej 9 na wieczór autorski promujący biografię „Pół wieku na czarno”. Spotkanie z autorem to wyjątkowa okazja do wysłuchania przynajmniej kilku anegdot z barwnego życia bohatera książki. Zawsze można też spytać, jak to naprawdę było z tym Gregiem Hancockiem, Jasonem Crumpem i czy trener faktycznie tylko „prowadził” słynną polewaczkę…

Marek Cieślak będzie w piątek, 22 kwietnia do dyspozycji kibiców

Jeśli nawet nie macie żadnych pytań i wszystko jest jasne jak słońce, warto wpaść po autograf czy dedykację od jednej z najbarwniejszych postaci polskiego żużla. Wieczór poprowadzi dziennikarz „Radia Zachód” Maciej Noskowicz.
Piątkowe spotkanie będzie połączone ze wspólnym oglądaniem spotkania PGE Ekstraligi FOGO Unia Leszno - Get Well Toruń, które rozpocznie się o godzinie 16:30. Przy okazji „Barcelona” zaprasza na oficjalne otwarcie sezonu grillowego.
Jeśli jeszcze nie kupiliście książki warto to zrobić choćby przy okazji wizyty w sklepach kibica w Focus Mall i Auchan. Zawodnicy już wybrali.

„Marek Cieślak to wybitny fachowiec, najlepszy trener, z jakim miałem okazję współpracować. W tej książce zawarł mnóstwo fajnych historii. Niektóre z nich są śmieszne, inne kwaśne, ale każda z nich jest szczera i ciekawa. Polecam przeczytać!“. - Jarosław Hampel

„Jestem ogromnym szczęściarzem, że w swojej karierze spotkałem Marka Cieślaka. Jego opowieści o papudze, psach i kolarstwie nigdy nam się nie znudzą. Pół wieku na czarno to świetna książka nie tylko dla fanów żużla, ale też dla każdego, kto lubi dobry humor. Wspaniały człowiek, wspaniały trener, wspaniały sportowiec!“. - Maciej Janowski.
Sami widzicie, a więc marsz do Barcelony!

Autor: Marcin Łada

Marcin Łada

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.