Alek Radomski [email protected]

Trwa Akcja „Znicz” ale policjanci masowo na chorobowym

Słupski wydział ruchu drogowego na L-4. Fukcjonariusze KMP w Słupsku poszli na zwolenienia w gorącym, świątecznym okresie. Słupski wydział ruchu drogowego na L-4. Fukcjonariusze KMP w Słupsku poszli na zwolenienia w gorącym, świątecznym okresie.
Alek Radomski [email protected]

Trwa policyjna akcja „Znicz”. a co trzeci funkcjonariusz słupskiej komendy nie przyszedł do pracy. W rozsypce znalazł się praktycznie cały wydział ruchu drogowego. Policjanci na chorobowe poszli masowo w całym województwie. Związki zawodowe zapewniają, że to nie jest ich forma protestu i walki o podwyżki.

Policjanci wzięli najważniejsze sprawy we własne ręce i jak sami przyznają zaczęli dbać o zdrowie. Komendę Miejską Policji w Słupsku zalała fala zwolnień w wyjątkowo trudnym, świątecznym okresie. W rozsypce znalazł się tutejszy wydział ruchu drogowego, gdzie jak nas poinformowano, zachorowało około 40 policjantów. W praktyce oznacza to, że służbę na ulicy w dzień Wszystkich Świętych pełniło sześciu funkcjonariuszy drogówki. Ruchem przy Starym Cmentarzu w czwartek kierował naczelnik i zastępca.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Alek Radomski [email protected]

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.