Trzy powody, dla których warto zajrzeć do Śląska Plus [WIDEO]

Czytaj dalej
Marek Twaróg

Trzy powody, dla których warto zajrzeć do Śląska Plus [WIDEO]

Marek Twaróg

Szanowni Państwo, szczególnie serdecznie zapraszam do nowego wydania Śląska Plus. Z trzech najważniejszych powodów.

Po pierwsze dlatego, że przed nami najpiękniejszy czas świąt, wkrótce więc będzie trochę oddechu i więcej chwil na czytanie, oglądanie i słuchanie. Po drugie dlatego, że to podwójny numer z mnóstwem dobrych materiałów, które – mam nadzieję – zadziwią Państwa zarówno treścią, jak i multimedialną formą. Po trzecie wreszcie, że to numer z całkowicie otwartym dostępem, co ma być naszym – redakcji Dziennika Zachodniego – upominkiem dla Państwa z okazji Gwiazdki.

Uznaliśmy w zespole DZ, że jak prezenty, to tylko od serca. Dla nas Śląsk Plus jest bardzo ważny, wkładamy w niego wiele sił i całą duszę, chcielibyśmy zatem pokazać go najbliższym osobom. Czytelnicy, którzy codziennie oceniają (i mamy nadzieję, że niekiedy doceniają) naszą pracę, są nam bardzo bliscy.

Marek Twaróg,
Redaktor naczelny Dziennika Zachodniego
Twitter: @MarekTwarog

***
Śląsk Plus, wydanie nr 11 jest otwarte (bezpłatne). Materiały opublikowane w wydaniu 11 interaktywnego tygodnika Śląsk Plus są bezpłatne. Dostęp do nich jest otwarty. Wydanie będzie aktywne od 19 grudnia 2014 do 1 stycznia 2015. Czytelnikom, którzy mają opłacone aktywne abonamenty, dostęp do serwisu zostanie automatycznie przedłużony o kolejne dwa tygodnie. Natomiast wydania archiwalne oraz wszystkie materiały w nich zawarte wciąż pozostają dostępne wyłącznie dla użytkowników, który posiadają opłacone aktywne abonamenty. Dotyczy to również tzw. materiałów podobnych pod tekstami.

Uruchomcie film, kliknijcie w spis treści, aby rozwinąć zawartość

Marek Twaróg

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.